Регіонам доручено проактивно запрошувати до вакцинації освітян і батьків

Передбачена робота пунктів щеплень у закладах освіти й виїзні вакцинальні сесії

Регіонам доручено проактивно запрошувати до вакцинації освітян і батьків

Обласним і Київській міській держадміністраціям доручено активізувати вакцинацію освітян, їхніх родичів і родичів здобувачів освіти.

Про це йшлося 21 вересня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Зокрема, комісія доручила залучити можливості наявних пунктів щеплень у закладах освіти до процесу вакцинації освітян.

Окрім того, передбачено організацію щеплення педагогів за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій, якщо в закладах освіти відсутні постійні пункти щеплень.

Комісія також доручила проактивно запрошувати для вакцинації в пунктах щеплень у закладах освіти й під час виїзних мобільних вакцинальних сесій не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів і родичів здобувачів освіти.

Освіта.ua
21.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Профспілка освіти хоч раз виступить на захист прав і нідності педагогів?
Світлана
Для ДепартаментДюсолей: Навіщо дрімучим людям захист? А гідність хіба проявляється в тому, щоб чинити опір заради опору? Якщо мало прикладів сучасних, візміть його з Катерини ІІ.
Коментувати
***
"Противники Covid-вакцинації закидали прем’єра камінням" https://vagomo.com/protyvnyky-covid-vakczynacziyi-zakydaly-premyera-kaminnyam.html Люди знають що роблять. А наші футболять учителями як непотрібом. Ви подивитися які будуть наслідки вакцинації. Побачите вони будуть. Але тоді вж пізно буде щось змінити. Доречі можна запитання. Якщо вакцина така безпечна, чому народ сам не йде вакцинуватись? Чому силою змушують людей взяти хоч одну? Значить щось є в тій одній. Щось таке що насторожило навіть лікарів. Аже серед медичних працівників дуже малий відсоток вакцинованих. Все йде до того що треба писати заяву на звільнення. І ми будемо її писати. Але після того вороття вже не буде.
Татьяна
Чи має право адміністрація школи не допустити до роботи невакцинованого вчителя?
Учитель
Для Татьяна: Таня, це ж тупо, питати в інтернеті, чи не так? Є державні безкоштовні юридичні консультації... НІ, НЕ МОЖЕ, БО ТАКИХ НОРМ ЗАКОНУ НЕМАЄ. МОЖУТЬ ВІДПРАВИТИ В ПРОСТІЙ НА 2/3 ЗАРПЛАТНІ, АЛЕ ВАМ В ЦЕЙ ЧАС ПРАЦЮВАТИ НЕ ТРЕБА, МОЖЕТЕ В ЦЕЙ ЧАС ПРАЦЮВАТИ ЩЕ ДЕСЬ НЕ ОФІЦІЙНО. Від того, що ви (та і всі інші) жаліються десь по форумах, від того всі і біди....
Jnfr
Для Татьяна: Не лише можуть, а й зроблять це-читайте нормативні документи щодо роботи закладів освіти в умовах карантину!Вас мають право (і обовязок) недопустити до виконання посадових обовязків та ще й не виплачувати жодної копійки-це не простій з вини роботодавця, а свідоме порушення вами карантинних вимог!. А для вашої заміни запросто можуть прийняти іншого працівника-вакцинованого!
Татьяна
Підкажіть, будь ласка, на підставі яких документів мене відправлять у відпустку за власний рахунок, як обіцяє адміністрація школи?
Коментувати