Міністр освіти закликав освітян вакцинуватись

Перебіг навчального року у звичному форматі залежатиме від ставлення освітян до вакцинації

Міністр освіти закликав освітян вакцинуватись

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет закликав освітян свідомо й виважено підійти до питання вакцинації проти коронавірусу й не зволікати із захистом себе та дітей.

Відповідне звернення оприлюднено на сайті Міністерства освіти.

За його словами, перебіг навчального року у звичному форматі залежатиме від ставлення освітян до вакцинації.

«Новий навчальний рік триває у звичному форматі. Однак чи буде так надалі, залежить від кожного з нас, від дотримання рекомендацій МОЗ, від свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я людей, що нас оточують», – зазначив Шкарлет.

Також міністр звернув увагу на те, що залишитися працювати у звичному режимі є спільною метою.

Він підкреслив, що одним із ключових шляхів її досягнення було і залишається щеплення від COVID-19. Це запорука не лише роботи закладів освіти в режимі офлайн, а й чи не єдиний спосіб убезпечити освітян від важких наслідків коронавірусу.

«Я вкотре закликаю вчителів свідомо й виважено підійти до питання вакцинації й не зволікати із захистом себе та дітей. Дякую кожному, хто обирає безпеку, хто дбає про свої колективи, колег і всіх інших учасників освітнього процесу», – наголосив міністр освіти і науки.

Освіта.ua
16.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Xayc
А вы тоже считаете, что эти плоские шутки обдолбанных стедаперов настолько тупые, что действительно смешно? Жги ещё, 95-кварталия! Вперёд, разномастные карлики, уроды, клоуны, шуты и скоморохи, на канал квазимодо в шароварах.
Галина
Вибачте,але коли не було вакцин,то вчителі тут кричали за дистанційку!!!Скоро з’явиться вакцина-отоді на навчання.Тепер є вакцина-знову за дистанційку!!!Не будемо колоти!!!!Чого ж тоді чекаємо!!!??Що само розсмокчеться??Не буде цього!!!Будемо або хворіти,або вакцинація.Третього варіанту нема.Я проти дистанційки!!! Це не навчання.Це знищення освіти.Моя дитина брати участь у вашому дистанційному навчанні не буде..
Местный
Для Галина: "Моя дитина брати участь у вашому дистанційному навчанні не буде" - уверен, что педагоги в вашем учебном заведении это переживут.
Олег
Для Галина: а скільки років вашій дитині, в якому вона класі?
Вумниця Галинка
Чудово. Вакцинуйтеся разом з дитинкою. І вперед на навчання, а не перекладайте виконання своїх забаганок на інших.
Коментувати
Вася
А тепер дохідливо: вакцину в Україну поставляє компанія "Лекхім" (Р.Богатирьова), замість ДЕРЖАВНОЇ КОМПАНІЇ "Медичні закупівлі" (за наказом Степанова). Вартість однієї дози вакцини $20-30. Умови зберігання вакцин дуже суворі і термін придатності не довгий. Таким чином через приватну компанію за ДЕРЖАВНИЙ кошт було закуплено "море" доз вакцини - а "товар" не йде (14%). Виходить, або "Лекхім" сам буде нею колотися і поверне державі кошти, або через адмінресурс "оприходує" вакцину всім, на кого можна "наступити" (особливо почали "діареяти", бо термін прид. спливає), це по перше. По друге: статистику тромбозів та іншої "побічки" після вакцинації приховують (вона не виходить навіть за межі лік.установ), зате роздзвонюють про померлих анивакцинаторів з інших країн. Так дохідливо? Чи знову буде мантра про те, що не вакцинуються лише ідіоти, дітей ідіоти не можуть вчити, вакциновані не хворіють і не розносять? P.S.В усіх заявах посадовців йде про 80% УСІХ членів колективу (не тільки учителів)
Xayc
мРНК-вакцины, также называемые «генетическими вакцинами», являются результатом биотехнологического подхода, который превращает клетки организма в фабрики для производства белков, которые активируют специфический для патогенов иммунный ответ. Технология имеет большие перспективы, но также представляет значительные риски, которые еще не полностью известны. Да здравствует ГМЧ!
Коментувати
У одного инсульт,
у другого - инфаркт. Практически одновременно. После вакцинации. Врачи. ИЗ разных мест работы. Девочке с проблемой сердца, которую нашли недавно, врач запретил любые вакцинации. А сколько людей живуть, даже не подобзревая о своих проблемах со здоровьем? В этой то стране! Человек вакцинируется. Получит последствия. А лечить его будут только при наличии у него денег. Человек не вакцинируется. ЗАболеет. ЛЕчить его будуть только при наличии у него денег. И не следует думать, что люди уверены в своей безопасности. А раз так - тихий социальный взрыв, громкий социальный взрыв - без разницы. Всегда будут те, кто использует это.
Гість
Голови окремих ОДА встановлюють свої ’’правила’’ - відмова від дистанційного навчання і закриття на карантин закладів освіти, у яких менше 80 відсотків вакцинованих працівників... Цікаво, чому на такі заяви немає жодної реакції з боку МОН?
Сергій
Для Гість: Цікаво ще й інше. Чому немає жодної реакції на порушення прав працівників освіти з боку профспілки працівників освіти і науки? Де їх принципова позиція з цього питання?
Гість гостю
Для Гість: А чому МОН буде проти. Ви на їх роботу з цього питання подивіться. То ДАВЛЯТЬ на всіх і вся з цією вакцинацією (про Конституцію там і не чули), то батьків на вчителів через вакцинацію свідомо натравляють, свідомо розводять булінг в колективах, доводять людей до звільнення з роботи через вакцинацію, декого до свідомого самогубства (коли людина знає, що їй не можна вакцинуватися, але коле, отримує проблеми страшні зі здоров"ям, залишаюшись сам на сам зі своїми проблемами, виживе, чи ні, а коли виживе, то напівтруп.
Коментувати
Галина
Пропоную запровадити обов’язкове експрес тестування на ковід для усіх тих,що невакциновані.Щотижня(чиїм коштом-це вже питання).Несправедливо буде закривати школи по відношенню до тих вчителів,що вакцинувалися.Адже багато хто зробив це заради роботи свого закладу,а так будуть покарані і вони.Вакциновані мають мати перевагу-вільний доступ до робочого місця,а не вакциновані через щотижневе тестування.Так буде більш справедливо.Просто частина учасників освітнього процесу дуже полюбили дистанційну,бо це дає їм можливість додаткового заробітку на репетиторстві+вільний час.А про техперсонал взагалі мовчу...
Галина
Для Галина: Якщо на дистанційку відправлять усіх,то не буде видно переваг вакцинації.Це не буде стимулом зробити щеплення.Тим більше,що швидше за все їх влаштовує дистанційне навчання.А негативний тест як допуск до робочого місця значно краще буде мотивувати зробити щеплення.У людини буде вибір-або безкоштовне щеплення,або платні тести...
полнейший НУЛЬ
Для Галина: Вы вообще хоть чуть-чуть думаете? Пусть люди зарабатывают! А если кому-то не ймётся, то сертификаты необходымо требовать ОТ ДЕТЕЙ и их родителей в первую очередь.Экспресс -тестирование следует требовать, в первую очередь, от детей и их родителей. Нечего заразу разносить по детским учреждениям.
Хомяк
Для Галина: в родительскую группу пиши, чтобы у всех перед отправкой детей в школу были результаты ПЦР не тухлее 72 часов. Или сертификат. Какие же вы уроды.
Коментувати
unforgiven 2
Вакциновані, так само, хворіють і розповсюджують інфекцію. Шкарлет закликає до утилізація вакцин, в яких закінчується термін придатності, шляхом утилізації людей.
Вчитель
Який звичний формат? Вчителів 82% вакциновано. Але два класи на дистанційці по причині ковіду в дитини, в інших відсутні по половині класу, бо ОРВІ. Як можна повноцінно навчити в таких умовах?
Олекса Позняк
Для Вчитель: Де Бил радуйся что дистанционка. Каждый дистанционный класс отодвигает тебя и детей от гроба . Когда уже наши придуры освоят иннет? на дистанционке можна достигать большего чем очно
Xayc
Педро Позняк, с такой логикой задам простой вопрос: А твои предки умиралив постели? Вот видишь, никогда не ложись в постель ибо тебе кранты.
Коментувати
124
тут питання навіть не у вакцинації, а втому, щоб збурить нарпод: батьків проти вчителів, вчителів проти влади, щоб революцію піднять. Бо коли у країні робиться хаос, то про злочини вчинені попєрєдніками мало хто думає. Таким чином пята колона збиває рейтинг діючій владі.
Ніна Василівна
Йди просто з посади. Ти шо не розумієш, шо тебе просто використовують, щоб ти зробив брудну роботу, а потім і тобі копняка дадуть?
МУ-МУ
ТИ ЧМО БОЛОТЯНЕ, ТИ САМ ВАКЦИНУВАВСЯ? КОЗЬОЛ? СПИТАЙСЯ ЧИ ДЕПУТАТИ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ПРОВАКЦИНУВАЛИСЬ? ЙДИ ЧЛЄНА ПРОВАКЦИНУЙ РАЗОМ ІЗ ТИМИ, ХТО ТЕБЕ ПОСТАВИВ ТУДИ НЕДОУМКА
Ольга
Ув. министры. Необходимо считать переболевших и вакцинированных. Ведь естественный иммунитет сильнее вашего искусственного и это давно доказано до вас неучей!!! Так вот посчитав всех переболевших и вакцинированных вы и добьётесь своих 80%, а может даже и больше. Всем здоровья в новом учебном году и меньше таких горе-министров.
Правда
Освітяни також вимагають виконати статтю Закону про Освіту щодо заробітної плати! (в статті 61 Закону "Про освіту" прописано, що мінімальний посадовий оклад вчителя має становити 3 мінімальних зарплати. Таке підвищення було заплановано з 1 січня 2020 року. Однак спочатку восени минулого року уряд (Олексія – ІФ-У) Гончарука скасував це рішення.)
Вчитель
І знову шкарлет з членом у рота щось пережовує. Видавайте маски співробітникам, змушуйте вчителів та школярів носити маски під час освітнього процесу. Це найкращий захист.
Hry
Освітяни також мають вимагати від міністра забезпечити 80 % учнів, батьки яких вакциновані...
Учитель
Для Hry: освітяни вимагати? Це не про цю професію. Освітяни можуть лише мовчки проковтнути та відкрити рот ширше для добавки. В моєму місті вже грошовий тиск на невакцинованих, а майже ніхто не пирхає. Я за стільки років стомився відстоювати свої права, звільняють нафіг. А тих хто залишиться - мені зовсім не шкода.
Коментувати
Олександр
Вакциновані хворіють, а це означає що вірус розвивається у тілах вакцинованих, просто імунітет спрацьовує швидше тому і наслідки менші. Отже вакцинований вчитель, у якого просто "першить горло" може заразити вірусом увесь клас. І якісь поблажки для вакцинованих збільшують кількість заражених
Тримач
Судячи по графіку виявлення захворюваності, Ізраїлю який так часто згадували в ЗМІ як взірець, не дуже допомогла широка вакцинація всього населення.
Олекса Позняк
Для Тримач: Так смертнысть там мала, дурню
Тримач
Ще одна агресивна істота, що не вміє читати.
Коментувати