Щеплені освітяни не отримають преференцій, – санлікар

Уряд не буде робити якихось преференцій для вакцинованих громадян, зокрема, вчителів

Щеплені освітяни не отримають преференцій, – санлікар

Кабінет Міністрів не буде робити якихось преференцій для вакцинованих громадян, зокрема, вчителів.

Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, відповідаючи на запитання щодо надання додаткових мотивацій для вакцинованих громадян.

За його словами, головною преференцією вже є те, що вакцинована людина перенесе захворювання на COVID-19 легко.

«Преференції поки робитися не будуть, головна преференція в країні для кожної людини – те що вона захищена вакцинацією і перенесе це захворювання легко.

Багато країн використовують такі підходи (для мотивації людей вакцинуватися – ред.), і вони, як ми бачимо зі світового досвіду, працюють. Але в той же час ми маємо розуміти, що ці підходи працюють тоді, коли ми вже на завершальному етапі вакцинальної кампанії, коли вакциновано принаймні 50% населення країни, і нам залишається охопити ще 20% і треба мотивувати людей», – наголосив Кузін.

Він також зауважив, що поки Україна перебуває на рівні вакцинації 10% однією дозою, 7-8% двома дозами, це є наднизькими цифрами для того, щоб навіть розмовляти про якісь преференції.

«Ми маємо принаймні дійти до позначки в 50% вакцинованого населення і вже після того впроваджувати якісь мотиваційні стимули, щоб вони прийшли на пункт вакцинації, або регулювати питання доступу до якихось публічних заходів, або регулювати користування громадськими послугами», – зауважив головний державний санітарний лікар.

Чиновник також підкреслив, що наразі МОЗ більше фокусуватиметься на стимуляції тих людей, які є працівниками критичної інфраструктури, щоб дощеплювати їх до мінімально рекомендованих рівнів.

Освіта.ua
16.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учитель
Удивляют страсти по вакцинации. Привились вы - хорошо, вы молодец. Нет? Ок, ваше КОНСТИТУЦИОННОЕ право. Пока не приняли ЗАКОН обязывающий прививаться - можете не прививаться. Всё просто. Но в этих страстях вымораживает один момент. Тех, кто прививку не хочет, как-то заставляют её сделать. А вы не можете тупо сказать "Нет", ведь хоть немного смелости для этого надо. А это не про учителей. И так во всём, не только с прививками. "Меня директор заставил что-то делать плак плак". Как он тебя заставил? Пистолет к виску приставил? Или наорал в кабинете, а вы, вместо посыла на 3 буквы, обосрались и побежали выполнять? Как процесс заставляния происходит? Бесит, что учителя никак не могут подобрать свои сопли и отстаивать свое мнение (хоть правильное, хоть нет, но СВОЁ!). Бесит, что вопреки своим правам и законам Украины, вас "заставляют" что-то делать. Зато все ждут перемен в профессии к лучшему, да? Вот именно с таким к ней отношением?
Созерцатель
Для Учитель: После Нюрнбергского процесса над фашистами-экспериментаторами, это уже международное право, закреплённое в Европе, поэтому подписав Конвенцию местные законы стали ниже. Хотя не удивлюсь, если заявят что свободолюбивое Европо-население вдруг возжелало продолжить эксперименты над массами, показывая истинные намерения и цели властей. Смотря кто считает и как показывает. А кто согласился, тот получил дорогой билет на главную роль в спектакле "Эксперимент в зеркальном лабиринте". Каждому своё.
Коментувати
ІДІОТАМ. НА ЗАМЕТКУ
Міністр моз з Дубровиці і він слабий на голову,хто ще не знав, лічить треба перш за все міністра мозу мону і іх оточення,.тешо їх туди продвінуло, бо такі телепні туди просто напросто не потрапили, А коли студенти були в гуртожитках???? Як вони оплатили гуртожитки і та до двох років вже не живуть, де гроші за гуртожитки???? Верніть кошти студентам назад, скажіть хай хоч за ті гроші шкарлет з санітаром_ Ляшко повиводять клопи і таракани!
Страх = Незнание
Для ІДІОТАМ. НА ЗАМЕТКУ: НЕ СОТВОРИ СЕБЕ КУМИРА даже в белом халате и очках с умными книжками. Либо просыпайтесь сами, либо будут будить. Причём жёстко, возможно ногами. Через «образование/науку» загоняют в заторможенную рассудочную деятельность, либо в ускоренную эмоциональную через «СМИ/шок-контент», лишь бы люди не поняли своё «здесь и сейчас». Качели «хлеба-зрелищ» раскачивают понятно кто и очевидно для чего. Вас открыто учат, что иметь своё мнение, жить в мире и защищать родных и близких – это экстремизм, а вы всё там, где ваше внимание.
Коментувати
Вадим
Очень тупое заявление. Получается мне выгоднее подождать пока 50% вакцинируют чтобы получить какие-то плюшки? Мне кажется так все начнут думать и в итоге никто вакцинироваться не пойдет
Скрипач не нужен
Для Вадим: Ты в какой стране живешь? Ты реально думаешь, что тебе хоть сотку дадут за укол? Насильная вакцинация обязательно будет. Точнее она уже идет. Моральное давление постоянное. Дальше - больше. Кнут, он бесплатный, а пряники сожрали олигархи. Вакцинация это хорошо, но она должна быть добровольной.
Коментувати
Вчитель
Преференції поки робитися не будуть, - ключове слово ПОКИ. Потрібно почекати поки 50% вколиться, а інших почнуть стимулювати????
Хайли Лайкли
Для Вчитель: Коли в-колиться? У мёртвих уже нет преференций, потому что идеальное здоровье.
Біолог
Кузін вже справився з туберкульозом та СНІДом, тепер ще вилікує від коронавірусу і українці щасливо заживуть !!!
Коментувати