В Україні можуть пом’якшити карантинні обмеження

Наразі вся територія України перебуває у зеленому рівні карантинних обмежень

В Україні можуть пом’якшити карантинні обмеження

Сьогодні на всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час засідання уряду.

За його словами, поточна епідемічна ситуація в Україні дозволяє говорити про те, що вся країна відповідає індикаторам зеленого рівня епідемічної небезпеки.

«Але наголошую, що попри покращення епідемічної ситуації не слід забувати, що COVID-19 не подолано, жодна з Європейських країн, в яких покращилась ситуація і з захворюваністю і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи», – зазначив міністр.

Наразі, в Україні рівень захворюваності становить 74 випадки на 100 тисяч населення при визначеному показнику зеленого рівня 75 на 100 тисяч. У 16 областях цей показник значно нижчий за визначений.

Найнижчий рівень захворюваності спостерігається у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях.

Водночас Віктор Ляшко наголосив, що найкращим захистом від COVID-19 є вакцинація.

«Вже зараз усі охочі, зокрема через додаток «Дія» можуть щепитись в центрах масової вакцинації, яких стає дедалі більше», - додав міністр охорони здоров’я.

Освіта.ua
09.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Не радійте - пройшли випускні массово бо пузатим депутататм треба покрасоватись перед баранами і розказать про лавочки - піде нова хвиля