У регіони розпочали доставку вакцини Pfizer для освітян

Кількість вакцин складає 378 тисяч доз, завдяки чому зможуть вакцинуватись 189 тисяч працівників

У регіони розпочали доставку вакцини Pfizer для освітян

31 травня до регіонів розпочалася доставка вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech для здійснення вакцинації працівників освітньої сфери.

За інформацією Міністерства освіти, загальна кількість вакцин для освітян складає 378 тисяч доз, завдяки чому 189 тисяч працівників сфери освіти зможуть отримати щеплення 1-ю та 2-ю дозою вакцини.

За даними Міністерства охорони здоров’я станом на 31 травня 2021 року, від коронавірусу вже вакциновано більш ніж 82 тисячі освітян України. З них понад 28 тисяч освітян, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальна інформація про особливості вакцинальної кампанії, типи вакцин та відповіді на запитання на сайті vaccination.covid19.gov.ua або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

Як відомо, міністр освіти і науки Сергій Шкарлет не виключив можливості того, що вакцинація вчителів у майбутньому може стати однією з умов для допуску до професії.

алгоритм запису освітян на вакцинацію

Освіта.ua
01.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія
У Львові у закладі освіти ,де я працюю ніхто ніяких списків не складає і взагалі нічого не знають.Чи має бути якийсь лист до закладу освіти від МОЗУ ,щоб складали списки.Прошу пояснити.Я вчитель і особа 65+.Як бути?
989
Для Наталія: йти вже нарешті на пенсію, і звільнити робоче місце молоді
Твой мозг
Для 989: да она бы ушла, вот только 1) Была бы норм пенсия и 2) Была бы молодь, что сейчас пойдёт в это болото. Все, кто еще может, те наоборот сваливают з освиты.
Наталія
Для 989: давно пішла б якби була норм пенсія. Дай бог вам дожити до пенсіїв 3000грв,а молодь не дуже рветься в школу з низькою зарплатою.
Коментувати