В освітній процес занурені 65% населення України, – Шкарлет

За словами міністра, група стейкхолдерів освітньої політики є надзвичайно масштабною

В освітній процес занурені 65% населення України, – Шкарлет

Група стейкхолдерів освітньої та наукової політики в Україні є надзвичайно масштабною, оскільки охоплює понад 65% населення країни.

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта і наука» заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Якщо говорити про сферу освіти, це 1,3 млн дошкільнят, понад 4 млн школярів, 1,6 млн студентів, близько 300 тис. учнів закладів професійної освіти, 18 млн батьків, понад 600 тисяч працівників закладів освіти та ціла низка наших громадян, які в цілому занурені в освітній процес», – зазначив Шкарлет.

Він також наголосив, що необхідно концентрувати всю роботу з усіма стейкхолдерами – освітянами, науковцями, батьками, бізнес-донорами і міжнародними експертами.

«Якщо ми хочемо, щоб наша держава розвивалася, то вона має спиратися на світовий досвід. Ми маємо всі можливості на чолі з Президентом впроваджувати ідеї нової освітньої траєкторії, нового суспільного запиту на освіту. І ми це все реалізуємо», – наголосив Шкарлет.

Освіта.ua
01.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Батьки Чернівців
Якщо учителі дійсно здобували освіту, то що вартує матеріали ліцензування підкріпити ксерокопією диплому, а для тих хто здобуває освіту довідкою з місця навчання. Чи це не так просто як ми думаємо. Багато брехні викриється. За фальшиві водійські права штрафують і навіть можуть посадити. А з фальшими дипломами можна ще і кар’єру зробити. І за це нічого не буде. То де верховенство права?
Скрипач не нужен
Для Батьки Чернівців: Так нигде его и нету, верховентсва этого. Для тебя это новость? Или ты начитался Конституции и наслушался политиков по ящику? Все покупается и продается. Абсолютно все. В этом и есть суть дикого капитализма. А до цивилизованного еще пилить и пилить.
Коментувати
Драчинці Мамаївської громади
З тими 4 мл. гривень буде то саме що 2 мл. Половину розкрадуть. А половину з тих що лишуться піде тим, хто організував цей гранд. Бо за фасульки такі гроші нікому не дають. Ще добих 100 000 піде фінансовій інспекції, котра ніяких порушень не найде. Так було до тепер і тепер так само буде. Запитання. А до чого тут староста села?
399
«Якщо ми хочемо, щоб наша держава розвивалася, то вона має спиратися на світовий досвід. Ми маємо всі можливості на чолі з Президентом впроваджувати ідеї нової освітньої траєкторії, нового суспільного запиту на освіту. І ми це все реалізуємо». ДУЖЕ СУМНІВАЄМОСЯ!
Батько
Мене умовно звати Михайло я живу у селі Драчинці Мамаївської громади. Освіта цієї держави звелася не у потреби учнів, а в укладання великих грошей у стіни школи. Кому треба тих стін? Класи повинні мати матеріальну базу, а не кольорові стіни у коридорах і камери по стінах. По вашому ноутбук на столі учителя можна назвати матеріальною базою? До чого ви звели освіту? До поборів! Батьки роблять євроремонти за свої гроші, учителі роблять ремонти за свої гроші. Навіть класні дошки купують за свої гроші. Це по вашому так мають надаватися освітні послуги? Ще у мене є питання до головного КРУ. Як можна списати від школи цілу столярну майстерню? Питання до УДСНС. Чи має право працювати школа у якій узагалі не має пожежної сигналізації? Хто і як підписував акт готовності? Питання до державного санітарного лікаря. Чи можна у час пандемії оргнізовувати останній дзвоник у спортзалі без масок і без дистанції? Питання до МОНУ. Кому треба гуртків, якщо їх ніхто не проводить?
Скрипач не нужен
Для Батько: Отец, ты свои вопросы не в том месте задаешь. Вполне вероятно, что написать офф обращение ты боишся. А может уже написал? Пруфы будут? Камеры в школке это лютый вин. Ваши отпрыски настолько обнаглели, что впору каждому преподу выдавать нагрудную камеру. Покраска стен и пола тоже необходима, так как за год новая краска убивается в ноль. Да, а так, в средней школе остается материальная база СССР. Пока не будет заинтересованности в государтсвенности она обновлятся не будет. Зарплаты педагогов тоже будут нищенские и воспитанием ваших детей будет заниматся улица (ауе), масмедиа (1+1/тнт) , маскульт (моргенштерн, фейс). Живите с осознанием этого.
Коментувати
Кеп очевидність
Якщо ми хочемо, щоб держава розвивалася, потрібно спочатку по-людськи говорити, на українській мові. А не стейкхолдерів чи ще якусь дурню морозити. Є ж прості, зрозумілі слова, якими можна пояснити свою думку. Але це буде не так круто звучати, або виявиться, що і так давно було...
яжемать
Для Кеп очевидність: "говорити українською", дебил
Кеп очевидність
Що чекати від яжмамок? Варіант "Говорити на українській" теж використовувався. "Негайно-ж повинні бути приняті міри, щоб у всіх радянських установах була потрібна кількість урядовців, володіючих українською мовою й щоб на далі всі службовці вміли говорити на українській мові" , — писав Володимир Винниченко. Ображати вас я не буду, за мене це набагато краще робить ваш коментар. Доречі, в кінці речення вы б мали поставити крапочку, розумниця.
яжемать
Для Кеп очевидність: Не нужно выворачиваться и позорить Винниченко. Если вам сделали замечание - нужно сказать спасибо. Знания я могу дать, но вы их должны принять. Иначе никак. Я просто не смогу подготовить вас к предстоящему ЗНО. Следующий урок - математика. Поговорим о дискретных числах.
Коментувати