У МОН заявили про втілення європейських цінностей в освіту

Міносвіти втілює європейські цінності та підходи на практиці через освітні реформи

У МОН заявили про втілення європейських цінностей в освіту

Міністерство освіти і науки втілює європейські цінності та підходи на практиці через освітні реформи.

Про це йдеться у заяві Міносвіти, присвяченій інформаційній кампанії з нагоди Дня Європи.

У відомстві наголошують, що старт масштабної освітньої реформи за європейськими принципами і підходами відбувся в Україні після прийняття нової редакції рамкового закону «Про освіту».

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі представників національних меншин – це базові цінності, якими керується не лише Європейський Союз, а й активно реалізує Україна, зокрема через впровадження реформ у сфері освіти та науки.

Також Шкарлет зазначив, що незважаючи на надзвичайно серйозні соціальні та суспільні виклики, пов’язані з пандемією, за допомогою спільних зусиль державної влади, органів місцевого самоврядування, освітян і науковців Україні вдається долати труднощі, забезпечувати стабільне функціонування системи освіти та її неперервний розвиток.

Освіта.ua
13.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
нло
Та рішли б вони ....зі своїми цвнностями. Надивилися вже,що коять з країною. Гвалтують під лозунгами " благих намерений".
Сябренков
Колеги! Я критично ставлюсь до начальників, нового міністра. Але аналіз всієі критики свідчить про світоглядне протиріччя між ставлениками фонду Відродження( сороса) і нинішнім керівником Мон. Нас хочуть тримати птушним додатком до Європи чи Сша. Єдине , що дивує- це нерішучість Мон з усуненням руйнаторів - грантоідів з керівних посад, вони шкодять люто, не змінюються шкідливі закони...
Косуля
Для Николай да,всё делается специально. Чтобы мы забыли,а наши дети- внуки и не знали,что в то время было много хорошего. Простой человек стоял во главе всех процессов! А сейчас у нас жуткий капитализм с феодальным уклоном,да ещё и внешнее управление. Нужно " наводить порядок", брать пример с " диктатора" Лукашенко,в стране которого люди,по сравнению с нашей страной, живут как " в шоколаде", потому что осталось ВСЁ в государственной собственности, никто не разворовал предприятия,заводы,фабрики,шахты и т.д. Люди с работой,с куском хлеба,с бесплатной медициной и уверенностью в завтрашнем дне,А все эти " демократии", независимости"- ширма для олигархов грабить простой народ.
Николай
Я еще хочу казать: мы сознательно уничтожаем умы народа через неумную антисоветскую истерику. Ведь это наша история, мы ее создавали, наши родные и знакомые. Ведь человек, народ без истории - манкурт, в голову можна всунуть любой мусор. Сплошной негатив, презрение к старшим поколениям делает страну , нашу Украину полугосударством без истории, вроде подкидыша Европы. А ведь все не так!!! Мы гордая и сильная страна и Вернадским с Королевым, Патоном и Сухомлинским, Семеренко и Шевченко... Зачем мы позволяем продажным политикам делать нас сиротами, без прошлого и ... настоящего .
Шевчук В.
Для Николай: На цьому протистоянні з минулим будується пОяснення чого погано живемо, вся політика
Коментувати
Пріоритет
Розвиток до Європи - це , коли освіта - пріоритет для держави, всієі влади. Цільна політика... У нас же для владців пріоритет : приміщення, територія , використання бюджету ... Іще- освіту, на велику біду, віддали на поталу іноземним фондам , спецслужбам для руйнування, викручування під іхні інтереси . Зараз головне - зосередитись на підтримці майбутнього дітей, визначити державні стратегічні пріоритети і під них оновити школу , пту , вузи, науку... ДЛЯ УКРАІНИ, для нас , а не йти тупо шляхом руйнаціі під компонент гранодержателів.Зупинити руйнацію!!
Как то так
Какая может быть Европа,когда директорами берут всякий мусор? Без нормального конкурса. А этот мусор приводит другой мусор и все они други-подруги-родственники. Где Европа,когда педагог (часто с 2-3 вышками) таскает тяжёлые предметы мебели или красит забор? А может Европа там,где мусор субъективно распределяет часы, буллит,препятствует совмещению, делает неимоверное количество гадостей. Дальше не хочу расстраивать читателей. Но до этих ценностей нашим чиновникам и руководелям ещё лет 20 трансформироваться
Как то Не так
Для Как то так: директоров берут с Вас- с Мусора, не с неба же?
Коментувати
Володимир
Де ж повага до людської гідності, свободи, демократії, рівності, верховенства права, повага до прав людини у сфері освіти?
Andrew Brown
Можна дізнатися, чим європейські цінностей відрізняються від просто людських цінностей?
Зінаїда
Як завжди, щось десь, якийсь мізер втулять європейського, і як результат вийде, все зовсім не так як в Європі, а набагато складніше, гірше, ннвдосконалено і тд!!!! За те, як гучно буде сказано, як в Європі!!! Скажу так, далеко нам ще до Європи, тому що в Європі освіта зроблена для людей, тобто учень, студент, навчається, спокійно здобуває знання, і не хвилюється здасть він ЗНО чи ЄВІ чи ні, і в разі якщо не здав буде думати про навчання у Європі, чому? Тому що відповідь, така ж сама: Освіта в Європі для людей!!!! Питання чому в нас, в нашій рідній Україні не можна зробити так, щоб усі студенти і учні не тікали закордон, бо вони не здають ЗНО чи ще там щось, а залишались на Батьківщині, потенціал в наших людей, дітей величезний! Але, на жаль, освіта наша, умови навчання, вступу, обламують і руйнують цей потенціал, як можуть!!!!
Оксфорд
Для Зінаїда: А руйнують спецАгентивпливу, яких під гаслами майдану привів в Мон Квіт, потім Грінєвіч: савсун, рибалко, стадний, шаріков,новосад . Все це охвістя тусується у фонді Відродження(сороса). Іхній центр- у фракціі Голос, хоч іх багато і в Пороха і у Зе.... Міністр не може це зруйнувати, немає підтримки.
Коментувати