ITEA – міжнародний освітній центр, який готує фахівців-практиків в IТ-сфері
PR

Найбільша українська школа допоможе в стислий термін опанувати нову професію з нуля

ITEA – міжнародний освітній центр, який готує фахівців-практиків в IТ-сфері

Програмування – сфера перспективна та прибуткова. Про те, як і на чому можна заробляти, йдеться у цьому матеріалі.

Наразі професія програміста є популярною та затребуваною. Вона дозволить вам непогано заробляти, а при належній старанності – постійно підвищувати поточний професійний рівень і свою цінність як фахівця на ринку праці.

Існує понад 300 мов програмування, але для початку кар'єри досить буде обрати декілька найпопулярніших. Школа ITEA допоможе вам навчитись працювати з Python, Java і C. Це базові варіанти, у майбутньому ви зможете продовжити навчання й поглиблювати свої знання. Досвідчені програмісти знають кілька мов, оскільки так можна заробляти більше.

Програмування сьогодні: основні напрямки

Програмування – перспективна та масштабна сфера для заробітку, розвитку. Назвемо основні напрямки, якими може займатися фахівець:

  • Розробка сайтів – фронтенд або бекенд. У першому випадку створюється дизайн, візуальна частина, у другому – роботи ведуться з апаратною й технічною частинами.
  • 1С – програміст займається оптимізацією готових систем 1С, їхнім налаштуванням до потреб конкретної організації.
  • Інженер-програміст розробляє програмне забезпечення для автоматизації виробничих процесів, програмує налаштування побутової техніки.
  • Game Developer – розробник комп'ютерних ігор повного циклу (від створення до тестів, доробок, модифікацій).
  • Розробник додатків – для Android та iOS. Працює з іграми, робочими програмами, інтерфейсами, випусками регулярних оновлень.
  • Системний програміст – відповідає за створення програмних модулів, їхню інтеграцію, адаптацію, модифікацію під особливості конкретної системи з урахуванням поточних завдань, загальної логіки побудови.
  • Data Science вважається найбільш перспективним напрямком. Спеціалісти галузі займаються штучним інтелектом, складанням прогнозів статистики. В ідеалі фахівець повинен володіти декількома мовами. Це підвищить його цінність на ринку праці, дозволить заробляти більше, постійно розвиватися та отримувати конкурентні переваги.

Хочете пройти навчання? Тоді зазирніть на сайт курсів https://itea.ua/. Найбільша українська школа дасть вам знання високого рівня, допоможе в стислий термін опанувати нову професію з нуля. Є денні, вечірні курси та групи вихідного дня. Школа має розвинену мережу філій по всій Україні.

Хочете працювати, зростати та заробляти? Обирайте зручний для себе час і записуйтеся на пробний урок до школи.

ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Освіта.ua
06.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів