В Україні підготували збірник про вакцинацію від COVID-19

Збірник містить відповіді на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти коронавірусу

В Україні підготували збірник про вакцинацію від COVID-19

Представники ГО «Батьки за вакцинацію» підготували збірник відповідей на найпоширеніші запитання про вакцинацію проти COVID-19 для широкого загалу.

Збірник «100+ відповідей на запитання про вакцинацію проти COVID-19» містить 10 розділів, у яких доступною мовою йдеться про те, як працюють різні типи вакцин, як вимірюють їхню ефективність і перевіряють їхню безпечність.

Також з посібника можна дізнатись, як робити щеплення людям з серйозними захворюваннями (наприклад з онкохворобами), кому не можна робити щеплення, які є реакції на вакцини, як поводити себе після щеплення тощо.

Паперові екземпляри мають з’явитися невдовзі, їх отримають лікарі й медичні сестри в усіх регіонах України. Наразі у вільному доступі є електронна версія збірника.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗБІРНИК

Проєкт реалізований ГО «Батьки за вакцинацію» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках програм «Соціальний капітал» і «Громадське здоров’я», україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», за участі кластеру «Перспективи розвитку східних регіонів України» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та інформаційної підтримки ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України».

Освіта.ua
15.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів