КСУ відмовляється розглядати справу призначення Шкарлета

Колегія суддів відмовила у відкритті провадження у справі про призначення міністра освіти

КСУ відмовляється розглядати справу призначення Шкарлета

Колегія суддів Конституційного Суду України відмовила у відкритті конституційного провадження у справі про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки.

Про це йдеться у повідомленні КСУ за результатами розгляду зазначеного питання колегією суддів.

«За наслідками розгляду питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Постанови Верховної Ради України «Про призначення Шкарлета С.М. Міністром освіти і науки України» постановлено Ухвалу колегії суддів про відмову у відкритті конституційного провадження у справі». – йдеться у повідомленні.

Водночас у суді зазначили, що питання про відкриття конституційного провадження у цій справі розглядатиметься на засіданні Великої палати Конституційного Суду.

Освіта.ua
25.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Освіта
СПОЧАИКУ ПРИПУГНУЛИ, А ПОИІМ ЗАСПОКОЇЛИ, ЩОБ БЛАГОПОЛУЧНО І ДАЛІ ОСВІТУ ЗАГИНАВ....шож тут не ясно. Шоб під копірку усе виконував.!
Освіта
СПОЧАИКУ ПРИПУГНУЛИ, А ПОИІМ ЗАСПОКОЇЛИ, ЩОБ БЛАГОПОЛУЧНО І ДАЛІ ОСВІТУ ЗАГИНАВ....шож тут не ясно. Шоб під копірку усе виконував.
Митра
Коли вже ці грантоіди заспокоються!! Постійно терзають то одного, то іншого. Хай міністр працює. Соросята- це готові поліцаі, колаборціоністи.