Більшість українців не володіють цифровими навичками

Цього тижня в Україні відбувається щорічна інформаційна кампанія All Digital Week

Більшість українців не володіють цифровими навичками

На сьогодні 53% українців перебувають нижче позначки «базовий рівень» у навичках з цифрової грамотності. З них 15,1% українців не володіють ними, а низький рівень навичок мають 37,9% громадян.

Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, анонсуючи старт проведення щорічної інформаційної кампанії, присвяченій розвитку цифрових навичок громадян.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, цифрові навички збільшують можливості в розвитку та кар'єрі.

«Будуючи цифрову державу і впроваджуючи нові онлайн-послуги, ми працюємо над доступністю і зрозумілістю цих послуг кожному українцю. Цифрові навички збільшують можливості в розвитку та кар'єрі. Вони дозволяють працювати з будь-якого куточка світу, комфортно отримувати державні сервіси за пару кліків, безпечно користуватись соцмережами, навчатись та масштабувати свій бізнес», – зазначає Михайло Федоров.

Він також нагадав, що Мінцифри впроваджує комплексну національну політику розвитку цифрової компетентності громадян. У 2019 році цифрова грамотність громадян уперше офіційно стала пріоритетом держави з проектом Дія.Цифрова освіта.

Міністр наголосив, що однією з основних цілей Міністерства цифрової трансформації є навчання 6 млн українців цифрової грамотності за 3 роки.

Щоб навчити українців цифрової грамотності, у лютому 2020 року Мінцифри запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Її відрізняє інноваційний формат навчання цифрових навичок — освітні серіали. За рік представили понад 50 освітніх серіалів. А також запустили перший національний тест на цифрову грамотність Цифрограм.

«Цього тижня команда Мінцифри проводить All Digital Week — щорічну інформаційну кампанію, присвячену розвитку цифрових навичок громадян. У 2021 році All Digital Week вперше проводиться в Україні на державному рівні разом із партнерами та оргкомітетом», – повідомив Михайло Федоров.

Більше про All Digital Week

Освіта.ua
22.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
А для кого це стало відкриттям? Давно відома річ.А що ви хочете,коли в більшості ОТГ прийшли люди не те,що без знань,а з пещерними уявленнями про освіту. Про те,що управлінські посади масово продаються,конкурси перетворились у відкриту торгівлю посадами. Колапс не за горами.Розбалансовано все,що можна і не можна. А ви про цифрову грамотність! Букви для початку треба декому вивчити!
Скрипач не нужен
Для Іван: Коллапс уже давно наступил.
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Зато критикувати дистанційне навчання - мастаки!