МОН просить заклади освіти підготуватись до снігопаду

Міносвіти рекомендує підготуватись до дистанційної форми освіти в деяких областях

МОН просить заклади освіти підготуватись до снігопаду

Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам закладів освіти деяких областей бути готовими до переходу на дистанційну форму навчання через ускладнення погодних умов.

Про це повідомляється в терміновому листі Міністерства освіти, за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, йдеться про заклади освіти Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей, в яких очікується різке погіршення погодних умов.

Окрім того, у МОН наголошують на необхідності перевести функціональну підсистему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях (з питань безпеки життєдіяльності) єдиної державної системи цивільного захисту Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у режим підвищеної готовності.

«Всім обласним департаментам (управлінням) освіти і науки, закладам вищої освіти, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління МОН, рекомендовано вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов», - наголосили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
27.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталка
Это ЖКХ и городским властям нужно подготовиться к снегопадам! Да-да! Так уж бывает зимой, что выпадает снег! Неожиданно! Но что делать?! Приходится закупать очистительные машины на налоги плательщиков! Хотя, можно и так, как всегда - дать указания школам! Хоча, тепер українська мова має допомогти нам впоратися с усіма проблемами!
Мариша
Для Наталка: зачем нам очистительные машины, если мы закупили книги про принцесс-лесбиянок! Вначале решаем вопросы первостепенной важности, а потом уже "мелочи жизни"!☺
Коментувати
Світлана
Який маразм. У нас дощ і +3 в Сумській області. Ми тепер при найменшій зміні будь-яких обставин будемо переходити на дистанційку? Сніг випав - дистанційка, сонце сховалось - дистанційка, пташка пролетіла -дистанційка?
serj
...перевести функціональну підсистему навчання ... діям у надзвичайних ситуаціях ... у режим підвищеної готовності. ЦЕ ЯК???
Наталка
Это значит, что в случае отключения света, учителя физики выезжают на адрес ученика и чинят линию электроперелач, информатики в это время обеспечивают детей интернетом, учителя основ здоровья парят ноги тем, кто выбегает на улицу и играет в снегу (ведь их родители заняты чем-то важным, в отличие от Вас!), учителя труда готовят еду малоимущим семьям, педагог-организатор развлекает малышей, пока старшие учатся, биологи выгуливают дивотных и т.д В общем, не отлынивайте от работы!)))
Коментувати
smishno
Над Україною висить кліматична діра. У ЄС та інших країнах ще від грудня зима, а до нас вона ніяк дійти не може. Друга Африка
Владимир Белый
Що за цирк - у нас що, люди більше читають повідомлення МОН ніж прогнози погоди?