Молодь запрошують безкоштовно покращити свою англійську

Спілкування з носіями англійської нівелює мовний бар’єр і покращує розмовну англійську

Молодь запрошують безкоштовно покращити свою англійську

Програма ENGin запрошує молодь від 14 до 22 років приєднатись до волонтерської спільноти, у рамках якої юнаки й дівчата матимуть змогу безкоштовно підвищувати свій рівень англійської з носіями мови з різних куточків світу.

Волонтерська ініціатива заснована українкою Катериною Манофф, яка вже кілька років мешкає в Сполучених Штатах Америки.

За її словами, програма ENGin об'єднує тих, хто вивчає англійську мову, з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій.

Кожного учня та волонтера перевіряють на відповідність програмі. Потім учасники підбираються на основі переваг, інтересів і графіків, щоб забезпечити ефективне і взаємно приємне спілкування.

Після того, як знайдеться пара, ENGin підтримує учнів і волонтерів протягом усієї  участі в програмі за допомогою порад, ресурсів і вирішення проблем.

Наразі до проєкту вже приєднались понад 1700 учасників. Але у планах організаторів амбітне число у 100 тисяч учасників.

«Сто тисяч – це макровплив. Ми міняємо ціле покоління. Покоління, яке спілкується англійською, зможе змінити економіку країни», - підкреслює Катерина Манофф.

Взяти участь у проєкті можуть підлітки та молоді люди віком від 14 до 22 років, які вивчали англійську, знають граматику та мають гарний словниковий запас.

Учасники мають бути готовими присвятити заняттям 1-2 години на тиждень.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
04.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Вивчав польську мову в ІМ Іноземна мова http://imclasses.com/. Серед переваг можу виділити викладачів-носіїв мови, можливість займатись онлайн з будь-яких гаджетів, цікаві матеріали для навчання. Плюсом є також організація ними державного сертифікаційного екзамену із знання польської мови, тому певно вони знають як найкраще до нього підготуватись. Вся наша група екзамен здала. Тепер я власник довідчного сертифікату В1, який визнається в ЄС!
cos
Краще запросили покращити рівень української мови, бо ЗНО показує, що багато абітурієнтів слабо написало тести. Для чого покращувати рівень знань з англійської- щоби молодь пошвидше виїхала за кордон. Ось запорука антиукраїнців та знищення економіки держави. В цьому і є геноцид проти українського народу.
2
Для cos: а ти хоть раз бачив, які там завдання? По типу "поставте наголоси по правилам, які наші "великі" мовознавці вважають правильними"? До того ж, в старих зно була обов’язкова укрліт с такими "прекрасними" творами, які нормальні люди або не читають, або тільки силоміць.
Коментувати