У Профспілці подякували своїм осередкам за протестні дії

Робота щодо відстоювання освітянського бюджету продовжиться з народними депутатами

У Профспілці подякували своїм осередкам за протестні дії

Голова Профспілки працівників освіти подякував головам обласних організацій профспілки за активну підтримку протестних дій 3 грудня.

Про це Георгій Труханов сказав під час робочої наради членів Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, що відбулася 3 грудня.

За словами голови профспілки Георгія Труханова, у різних куточках країни відбулися акції під стінами органів влади, зустрічі та інформування спілчан на місцях, флешмоби у соціальних мережах, коментарі для регіонального телебачення та радіо, що разом дало широкий інформаційний розголос, привернуло увагу до проблем освітян ЗМІ та суспільство.

«Далі робота щодо відстоювання освітянського бюджету 2021 продовжуватиметься з народними депутатами, профільними міністерством та Комітетом Парламенту», - додав Труханов.

Освіта.ua
03.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДепартаментДюсолей
Профспілка прозвітувала про ефимерні акції протесту по країні? Без лоха і жизнь плоха - більше нічого на думку не приходить! Ну навіщо педагогам підвищувати якісь зарплати, коли це плебеї, які не хочуть гідно жити і єдине їжне бажання - це лизати одне місце владі!
вчитель
де стояли, в кого стояли, під якими стінами ,в яких таких куточках що ніхто не знав та не бачів. може то ім наснилось, а може привиділось? а може то не в нашій країні та не наші профспілки. Принаймі в Хмельницькому нічого такого, та й взагалі тут профспілки освітян дефакто не існує...
Вася Пупкін
круто, так і продовжуйте