Профспілка закликала освітян вийти на вулицю

Вимогою Профспілки працівників освіти до влади є фінансове забезпечення галузі

Профспілка закликала освітян вийти на вулицю

Профспілка працівників освіти й науки закликала освітян долучитись до акції протесту та пікетувати український парламент.

Акція профспілок відбудеться 3 грудня під стінами Верховної Ради.

Основною вимогою Профспілки працівників освіти й науки до влади є фінансове забезпечення освітньої галузі.

Зокрема, йдеться про виконання норм Закону України «Про освіту» щодо забезпечення видатків на освіту в розмірі не менше ніж 7% ВВП.

Також профспілка вимагає підвищити посадові оклади освітян із застосуванням коефіцієнта 1,5.

Ще однією вимогою є недопущення зменшення обсягів субвенції, схвалених в проекті Державного бюджету на 2021 рік в першому читанні, і забезпечення у 2021 році місцевих бюджетів освітньою субвенцією у повному розмірі.

Окрім того, профспілка вимагає запровадити обов'язкове державне страхування освітян на випадок захворювання на COVID-19 та спрямувати кошти «ковідного» фонду на фінансування потреб закладів освіти.

Освіта.ua
02.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталя
Вже давно час освітянам самоорганізовуватися і страйкувати по дорослому, де наша самоповага і почуття гідності!!! Достатньо не вийти на роботу декілька днів, але це мають зробити більшість, і одночасно, от тоді нас, можливо, почують!!!
реальність
Красота гри мерзотників від профспілки! Вони імітують боротьбу , бо нічого іншого крім імітації ці шулери не можуть!
Тарас
Для реальність: Ці мерзотники розікрали санаторіїї і будь яка влада командує їми під страхом тюрми. Зручно і владі і верхушці профспілки а директори роблять терор тим учителям що виходять з профспілки, бо профспілки погоджують їм премї по 200 000 (і себе не забувають)
Коментувати
Тетяна
А пізніше повідомити про страйк не можна було. наприклад як уже відбувся, вийшло 100 освітян.
Лара
’’Фількіна грамота’’ все це. Попереджувальний загальнонаціональний страйк! Для початку - на день. Тоді, можливо, на вчителів звернуть увагу.
вчитель
ГЕТЬ кишеньково-корупційну профспілку....ГЕТЬ кишеньково-корупційну профспілку....
Черняк
Профспілка- вперед! Гоніть Бабака, Совсун, стадного .... Заставимо Зе підтримувати вчителя!!! Геть соросовладу!
Кеп Очевидність
Хм, по-перше - я в шоці, що таки хоч якось вчителі спромоглися в казати своє ФУ тому, що зараз відбувається в освіті. Це для них справжній подвиг, ПИШАЮСЯ! По-друге, в шоці, що так нагло профспілка "спалился". Ну очевидно ж, що повідомляти про бунт 03.12 треба не 02.12,правда? Скільки народу встигне підтягнутися? Треба ж було хоч за декілька днів все підготувати нормально. Повідомити... Зрозуміло, що це буде для галочки... Нажаль. Але це вже щось. Все одно - молодці!
Аріель
І вийде завтра з 20 педагогів і то чисто так по-приколу і скаже профспілка, що вона все зробила можливе! Це скоріше схоже на змову уряду і профспілки, ніж на реальний протест і страйк!
ДепартаментДюсолей
Як організовано і завчасно повідомлено! БРАВО просто! Тішить, що хоть таки спромоглися висловити! А СТРАЙК потрібно робити загальнонаціональний, тоді буде ефект!