Дошкілля має бути синхронізоване з НУШ, – Шкарлет

МОН та ЮНІСЕФ в Україні запускають кампанію НУМО про важливість дошкільного розвитку

Дошкілля має бути синхронізоване з НУШ, – Шкарлет

Дошкільна освіта має бути синхронізована з реформою Нової української школи й максимально готувати дітей до школи та життя.

Про це заявив в.о міністра освіти Сергій Шкарлет, коментуючи запуск онлайн-платформи НУМО, що виконуватиме роль помічника для вихователів і батьків дітей від 3 до 6 років.

Платформа містить спеціальні інструменти, що допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят і підготувати їх до школи.

Для вихователів платформа надаватиме конкретні методики, вправи для розвитку певних навичок, інформацію про гармонійне спілкування з дитиною та матеріали для розвитку навичок дотримання санітарних правил і дистанції.

Батькам кампанія НУМО допоможе краще зрозуміти важливість якісного навчання дитини, поняття м’яких навичок (soft skills), методології та практики розвитку м’яких навичок і технічних навичок (hard skills).

За словами Сергія Шкарлета, розвиток якісної та доступної дошкільної освіти є дуже важливим.

«Завдяки нашим партнерам ЮНІСЕФ в Україні в межах кампанії НУМО розроблено спеціальні інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят і підготувати їх до школи. Адже результатом якісної дошкільної освіти є готовність дитини до подальших етапів життя, пов’язаних зі здобуттям нових знань та формуванням навичок і вмінь», – зазначив в. о. міністра освіти.

Освіта.ua
16.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
Повністю згідна з коментарями!!! Хтось повинен понести відповідальність за за цей "НУШ" для розумововідсталих. Жах просто розум нації зводять нанівець. Діти саміхочуть навчатися в школі, а не розважати я, отримувати знання, а не по репетитора з усіх предметів бігати. І до речі, діти самі поважають серйозних вчителів, а не оцих клоунів грайливих, - до речі все зі слів моєї 11класниці..А кому знання не потрібні, нехай не вчаться. А нормальним дітям залиште нормальну школу і найкращу систему освіти в світі, яка в нас була. І да, залиште звичайну повноцінну систему оцінювання. Для особливо "вразливий" є спеціальні заклади. А з усих робити псизічновразливих і розумововідсталих не варто!
Елена
То есть, ничему не учить, начиная с детского сада, вот тогда и будет полная преемственность с нуш!
Кеп Очевидність
НУШ мають синхронізувати зі здоровим глуздом і, нарешті, відмінити цю чортівню. Діти нормально не навчаються. Тупа програма. Чому всих прирівняли до середньостатистичного двіяшника?
Кумапутіна
Для Кеп Очевидність: поясніть,чого ви проти нуш. Чи за сАвЄткійсАюз?
Елена
Для Кумапутіна: кастрюлям слова не давали
Кумапутіна
А Елена давали?реально,що не так?
Коментувати