Освітяни, які працюватимуть на виборах, отримають гарантії

Учителі, які братимуть участь у роботі виборчих комісій, матимуть право на гарантії і компенсації

Освітяни, які працюватимуть на виборах, отримають гарантії

Педагогічні працівники, які братимуть участь у роботі виборчих комісій, матимуть право на отримання відповідних гарантій і компенсацій.

Про це йдеться у повідомленні юридичного відділу Профспілки працівників освіти і науки.

Зокрема, у профспілці, посилаючись на норми Виборчого кодексу зазначають, що на час безпосереднього виконання обов’язків члена виборчої комісії на кожного члена виборчої комісії поширюються гарантії і компенсації, передбачені законодавством для працівників на час виконання ними державних або громадських обов’язків у робочий час.

«Члени виборчої комісії звільняються від виконання службових обов’язків за місцем постійної роботи на час, необхідний для здійснення обов’язків члена комісії», - повідомляють у профспілці.

Розмір оплати праці членів виборчих комісій визначається Кабінетом Міністрів України.

Для членів виборчих комісій, увільнених від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи, розмір оплати праці не може бути меншим за середню заробітну плату за основним місцем роботи.

Освіта.ua
28.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аделіна
Якась не коректна назва! Редактори, перевіряйте, що пишуть на ресурсі. Трактування із назви статті не відповідає змісту самої статті.
Аделіна
Якась назва нелогічна і незрозуміла! Редактори, перевіряйте, що тут пишуть! Мова йде про те, що ці гарантії є, про них потрібно знати! Не НЕ за те, що учителі братимуть участь на виборах!