У МОН призначили ще 2 заступників міністра

Миколу Кизима призначено першим заступником міністра, Артура Селецького – заступником

У МОН призначили ще 2 заступників міністра

Кабінет Міністрів призначив Миколу Кизима першим заступником міністра освіти і науки України, а також Артура Селецького – заступником міністра.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

За інформацією МОН, Микола Кизим – досвідчений економіст, має 20-річний досвід науково-педагогічної роботи, з них 12 років очолював Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку Національної академії наук. Має наукові ступені та вчені звання: кандидат економічних наук (1985), доктор економічних наук зі спеціальності «Підприємство, менеджмент та маркетинг» (2001), доцент кафедри економічної кібернетики (2003), професор кафедри банківської справи (2005). Має почесне звання «Заслужений економіст України» (2009).

Артур Селецький має багаторічний досвід роботи у сфері ІТ, зокрема в управлінні інформаційними системами та впровадженні електронного документообігу. Здобув дві вищі освіти за спеціальностями «Трудове навчання та основи інформатики» (2002) і «Спеціаліст з банківської справи» (2008). Тривалий час працював у банківській сфері. До призначення очолював відділ бізнес-аналітики ДП «Національні інформаційні системи».

Освіта.ua
23.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
???
А чи не забагато в Україні докторів економічних наук.?
за державу
Палиться економіка. Педагоги та гуманітари вже попалилися. Коли ж ви зрозумієте, що без природничніків ви нічого не варті?
Дмитро
Для за державу: пробачте! Хотів нажати плюс на Ваш коментар, а натиснув мінус.
Коментувати
людмила
Ну что пора ! Медицину повалили , теперь добивают образование ! Все уничтожают ! Мы созерцаем уничтожение страны по всем направлениям !
Дмитро
Ви там знову забули сказати, що Кизим - у 2010 – 2013-роках заступник голови експертної ради МОН України. Тим часом про Селецького майже нічого не відомо, окрім того, що він біільшість свого майна записав на дружину, має спрааи пов’язані із судами та різними банками (альфа, універсал, приват, райффайзен). Але мені поки байдуже на цирк, але мені не однаково за україну. Дайте, бкдь ласка попкорн, чкшо можна! ????
Володимир
А нам чи не пох. хто там зам міністра? Достатньо що ми знаємо хто із себе міністр

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!