МОН готується до роботи в умовах пандемії

У Міністерстві освіти визначили ключові пріоритети роботи відомства у умовах пандемії

МОН готується до роботи в умовах пандемії

У Міністерстві освіти і науки визначили ключові пріоритети роботи відомства у умовах пандемії.

Відповідні пріоритети визначені Планом роботи Міністерства освіти і науки України на друге півріччя 2020 року, що був презентований в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом під час засідання Комітету ВР з питань освіти науки та інновацій.

Зокрема, одним з ключових завдань Міносвіти у період пандемії стане організація дистанційного навчання в закладах середньої, професійної та вищої освіти.

Також будуть розроблені рекомендації для роботи закладів освіти в 2020/21 навчальному році в умовах пандемії.

Окрім того, відомством будуть розроблені моделі виходу закладів освіти з карантинних обмежень та протоколи щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти в умовах профілактики та розповсюдження коронавірусу.

Освіта.ua
02.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Andrew Brown
Очевидно, що серед владної верхівки України напередодні виборів до місцевих органів влади йде якась нова політика. Зокрема, нещодавно стало відомо, що "зверху" тиснуть на мерів і губернаторів, щоб обов’язково було дистанційне навчання. Зверніть увагу, що в усій Європі навчальний рік навіть закінчували очно, а не дистанційно, а ситуація там була, м’ яко кажучи, напруженішою, ніж в Україні. У Франції діти повернулися за парти ще у квітні, коли вірус просто бушував, у Німеччині - з 15 квітня, у Данії, Чехії, Польщі і т.д. Не кажу вже про Швецію, де карантину так і не було зовсім, особливо для дітей (там взагалі було дивовижне пояснення, чому діти мають відвідувати школи і садочки: щоб менше контактувати з бабусями і дідусями, які в групі ризику). При цьому я і далі вважаю, що коронавірусна інфекція - важка та підступна хвороба. Але ж давайте дотримуватися і здорового глузду. Не буває карантину тривалістю півроку чи більше. Ніде. Навіть в Італії й Іспанії. Навіть у США! І рішення про відкриття чи невідкриття шкіл мають ухвалювати на місцях з огляду на конкретні умови, а не висновками данілових чи шмигалів.
Олекса Позняк
Для Andrew Brown: на Заході тестують мільйонами а ми тисячами. Вони відразу висмикують захворівших, а у нас тиждень ждуть результатів і ходять на роботу. У Києві 5 шкіл захворіло ще й дітей не було.
Коментувати
Andrew Brown
До вересня ще два місяці, ситуація може кардинально змінитися, у тому числі в позитивному сенсі слова (захворюваність запросто може почати згасати до серпня), але вже відтепер починають регулярно та методично кошмарити освітянську спільноту. То непритомного Шкарлета призначать, то методкабінети позакривають, то насильно дистанційку впровадять (хоча це мають вирішувати комісії ТЕБ і НС на місцях, а не "височайшим указом", бо у різних регіонах і районах епідемічні показники не просто різні, між ними подекуди прірва: наприклад, у Львові показник зашкалює, а по області рівень неймовірно низький, відтак Львів тримає в заручниках всю область) і т.д. і т.п. Нешановна центральна владо, ти дочекаєшся СПРАВЖНЬОГО освітянського бунту...
Олекса Позняк
Тільки дистанційка!!!!. Поки немає вакцини іншого виходу немає - пригадайте що коли грип то у школах немає і половини учнів
Шапокляк
Для Олекса Позняк: Яка вакцина, якщо вірус весь час мутує. Ви зробите вакцинацію від одного штаму, а захворіти можете від іншого.
Батько абітурієнта
олекса піздняк - це старий пеньок, який просто не хоче ходити на роботу в школу.
Олекса Позняк
Для Шапокляк: ну прям оксфорд робить вакцину, трамп закупаэ мыльйонами доз, вони дураки а шапокляк гений, тобто дебыл
Коментувати
Батько абітурієнта
Подивився на Ютубі передачу: «Все краще - дітям сєпарів. Українські діти - в прольоті: Дроздов позиція», з приводу того, що діти сєпарів тепер будуть вступати до українських університетів без ЗНО. Хто не бачив - погугліть! Все правильно Дроздов каже, що українські діти – це діти низької якості, а діти сєпарів – це нова еліта.
Петро
Для Бец : судячи з усього, тобі б сиділи ти пацталом, оббен ти бобен. Там , де мова про дупи тощо, - звичайне кацапське чмо.
Коментувати
Лариса
Я не розумію, як зможу організувати дистанційне навчання для дитини 1 класу. Кидати роботу чи що? Але хто ж нас буде утримувати, за що жити?
Дмитро
Для Лариса: ау. Тут не сказано ні слоаа про початкову. Скоріше вам будуть канікули й додатковий рік навчання. Тобто дитина буд вже не 12, а 13 років в школі, а після того - зразу в армію призиватимуть
Правда
Для Алекс:у ваших словах може є правда,вони в освіті з того починають,закривають,потім помало вище підуть закривати,університети,але не потрібно нікого ображати(Для коментар Щячло "ти дибіл"),люди висловлюють свою думку.
Коментувати
Щячло
Дистанционное образование - единственное верное решение для учащихся от 5 класса до 5 курса. Ясное дело, что обучение в марте-мае было далеко не идеальным, но это начало, а в начале всегда трудно и непонятно.
Алекс
Для Щячло: ти дебіл якщо не розумієш навіщо вони вводять дистанційне навчання,щоб потім без карантину перевести навчання на онлайн уроки.баран ти
Щячло
Для Алекс: Почему ты такое быдло?
Наталя
А яким чином забезпечити студентів хімічним посудом та реактивами, щоб практично навчити готувати розчини та титрувати, чи визначати якість лікарських засобів? Це не філологія!!!! Ці всі операції виконуються після інструктажу та під наглядом викладача? Як навчити студентів -фармацевтів Технології ліків, чи студентів сестринської справи Медичним маніпуляціям?
Коментувати
liketaurus
Одним словом, профанація та розбазарювання коштів продовжуються. Замість нічого не вартих ’рекомендацій’ - краще б не лізли в те, на чому не розуміються, а просто вивчили досвід тих освітніх закладів, які вже мають ефективну систему дистанційної освіти. Та й взагалі, міністерство працює вкрай неефективно, все робиться зі страшним запізненням, кожен, хто звертався до них у якійсь справі, може поділитись неприємними враженнями - там просто слід виконати добрячу ’чистку’ - оптимізацію кадрового складу та атестацію на предмет професійної придатності , а не займатись імітацією діяльності і заважати освітянам працювати...
Galizianer
Для liketaurus: абсолютно підтримую
Тверезий
Українці, просніться, якщо ви ще десь є! Сепарське кодло буде навчатися у ваших ВУЗах без всяких іспитів, а потім буде їхати на ваших горбах, а ваші діти нехай дистанційно "навчаються"! Тобто, нехай сидять отупілими. Майбутні раби для сепарів і жидів. Добре все продумали! Просинайтесь і вмивайте очі!
Коментувати