Фінальне звернення Ганни Новосад (відео)

Ганна Новосад про те, що вдалося зробити за останні 6 місяців та «перехідну книгу» для майбутнього міністра

Фінальне звернення Ганни Новосад (відео)

Міністерство освіти і науки опублікувало на власному YouTube каналі звернення до громадськості Ганни Новосад у якому екс-міністр розповіла про те, що вдалося зробити Міністерству освіти і науки за останні 6 місяців та про «перехідну книгу» для майбутнього міністра.

Освіта.ua
06.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ого !
Досить показувати, цитувати, висвітлювати ... цю велику міністерку. 100 знаків100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків... 100 знаків100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 100 знаків100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 100 знаків100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 100 знаків100 знаків.100 знаків.100 знаків.100 знаків.100
Шокований вчитель
З Богом, Парасю, доки люди трапляються...! PS Хоча коментар має містити не менше 100 знаків, але просто слів шкода..Подякували попередниці, а тепер дякуємо і наступниці.. Дай нам, Боже, людину, яка хоч щось, та знає. А не розказує про те, що "здобувач освіти" в першому класі повинен малювати букву "О" олівчиком і гумкою її підтирати, щоб не стресуватися ...при тому, що в дитсадку він її ( і інші) вже ПИСАВ! ручкою
К
Не є-це фінальне звернення ,ще не раз її почуємо,Гриневич,ще недавно інтерв’ю давала про PISA, а - Новосад її учениця.
Development
Новосад - не романтик, а самовлюбленная особь, которой в головувпихнули в Могиле внз , что она великая . Там всех деформируют: Савсун, квит, новосад ... И еще- ееникто не снимал, не врите о торжестве корупционеров. Она сама ушла, хоть на это мозгов хватило. А приемники- Гришина, в т.ч. - еще хуже. Эта собирает подписи за себя- уже видит цель= власть= бабки= власть! А Кременю это не надо. Ищите бойца, воина, професионала. Можна и женщину.
Екатерина
Ушла с должности романтик, которая хотела сделать лучшим образование для всех. Не получилось. Крупное коррупционное лобби задавило. Теперь радуйтесь и веселитесь те русские и украинцы, которые приложили свои усилия чтобы изгнать Новосад с министерского кресла. Теперь будет по пакистанскому сценарию. Гос школы - знаний нет, знания и финансирование в частных школах. У кого из наших граждан есть деньги на обучение детей в частных школах?
Іван
Для Екатерина: дурепа зелена
Коментувати
Alex
Зарплату собі підняла. Ось що ти зробила. А для освіти, школ і інші навчальні заклади ти нічогісенько не зробила
Учасник
Не оригінально і не ново, пллагіат за Гриневич.Виявляється, методички не спасають, судячи з терміну перебування на посаді))Може заберете їх з собою ,від гріха подалі)
Учасник
Якщо хтось наївний думає, що винна тільки Ганя -- ви або 6аївна, або недалека людина. Усім заправляє преЗедент, який, в свою чергу -- лише маріонетка в руках бородатого в окулярах. Ще не дійшло??? Так що, що обрали 73% -- те й будемо ще як мінімум кілька років мати. Ну, хіба в когось терпець увірветься. Що малоймовірно...
111
Для Учасник: Тепер-ЗЕ, а до нього це все почав ПО.. Реформи розроблені за попередників, ще за Яценюка. Не вона ту "книжку" розробляла-їй її дали, точніше передали. Тепер вона її передає насупному..Хіба ви не знаєте, що української педагогіки не було, це все Вони несуть!))
Коментувати
Ось так
Тепер я зрозумів, що, передчуваючи своє швидке звільнення, Новосад 6 місяців писала перехідну книгу.
Макогон
Новосад- це пусте місце,, не Звернення тра робити, а Покаяння !! Кайся!!!! І йди з Богом!!! Грішниця!!
ми
Боже, та йди вже. Чи все чекаєш що попросять назад. Тоді освіті точно "капець" Досить піаритись. Особливо "ще попрацюємо разом" Ще забери з собою Шарова та Стадного.
Віктор Логвін
В харківському басейні МОН "Гарт" пів віку існувала секція спортивного плавання і саме під час царювання пані Новосад вона була ліквідована, тепер діти ХТЗ не мають можливості займатися цим видом спорту. Численні звертання в Мінстерство освіти і особисто до міністра Новосад - не мали не тільки результату, а навіть і відповіді.
Небайдужий
Для Віктор Логвін: Якщо Ви думаєте, що новий чи інший міністр щось змінить, то не тіште себе ілюзіями, риба гниє з голови. Усім керує преЗедент. Ця команда прийшла, щоб остаточно добити Україну і віддати путлєру те, що залишиться. От що наробили 73%, ппоголосувавши за зелебеників з телевізора і ютуба, їжте та не обляпайтеся!
Коментувати
Імя
Это не нам показывай, а Соросу отошли.
Правда
Для Імя: До чого тут Сорос? Якщо міністр нічого не вирішує, то...або "поганий" міністр, або не потрібний такий міністр! Принайм?і зробити офіційну заяву по цьому питанню можна б було!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!