Президент підписав указ щодо запобігання пожежній небезпеці

Документ має на меті запобігання виникненню пожеж, що створюють загрозу здоров’ю людей

Президент підписав указ щодо запобігання пожежній небезпеці

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні».

Документ має на меті запобігання виникненню пожеж, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, можуть завдати суттєвої матеріальної шкоди, негативно вплинути на стан довкілля, економіки й національної безпеки, а також забезпечення оперативного реагування на такі пожежі.

Зокрема, згідно з указом, Кабінет Міністрів має невідкладно забезпечити розробку та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроектів щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення встановлених законодавством вимог (правил) пожежної безпеки, самовільне випалювання рослинності або її залишків.

Також, згідно з указом, Кабінет Міністрів має вжити заходів щодо забезпечення неухильного додержання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей (заклади освіти, гуртожитки, заклади охорони здоров’я, торговельно-розважальні заклади, готелі тощо), утримання в належному стані пожежних гідрантів власниками (балансоутримувачами) водопровідних мереж.

Окрім цього, має бути встановлений дієвий контроль за станом систем оповіщення.

Освіта.ua
25.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентин
Все буде по звичному сценарію...Пожежники проведуть перевірки ,накладуть штрафи на керівників навч. закладів,напишуть приписи по ліквідації недоліків до відповідного терміну ( тим самим знімуть із себе відповідальність). Директори будуть старатися хоть щось виконати ,щоб не казали що нічого не робили...На пож.сигналізацію, обробку дер.конструкцій горища, придбання пож.інвенраря та обладнання грошей не було і НЕ БУДЕ ! У нас " гроші ходять" за олігархами, депутатами, міністрами . Тільки не за дитьми !
школьник
Лучше бы денег на отопление дали. У нас в городе везде дубак. От школ до универа. Народ жопогрейки леваком включает вот вам и пожары.
Ладога І.
А хоч одну копійку на системи сигналізаціі , вогнегасники виділять?? Чи тільки посилять відповідальність?
Галина Костюк
Для Ладога І.: Щоб привести хоч 1 школу у відповідність до нормативних вимог з пожежної безпеки необхідно 1-3 млн. гривень. Десятками років нічого крім оформлення паперів та евакуацій не робилось. Тож маємо результати...
Коментувати