Уряд виділив 4 млн для ліквідації наслідків пожежі в Одесі

Станом на 11 грудня жертвами пожежі стали 12 осіб, постраждалими вважаються 30 осіб

Уряд виділив 4 млн для ліквідації наслідків пожежі в Одесі

Кабінет Міністрів виділив майже 4 млн грн для ліквідації наслідків пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Відповідну постанову було ухвалено на засіданні уряду.

Зокрема, по 200 тисяч грн виділено родинам загиблих під час пожежі, по 50 тисяч грн – травмованим. Кошти спрямують до ДСНС та Одеської ОДА з резервного фонду Держбюджету.

«Ці гроші жодним чином не зможуть зменшити масштаб трагедії, що сталася. Однак це та мінімальна підтримка для родин, яку держава може дати наразі. Міністерство освіти і науки висловлює свої глибокі співчуття родинам загиблих та всім, хто постраждав від пожежі», – зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Станом на 11 грудня жертвами пожежі стали 12 осіб. Постраждалими є 30 осіб, з них 9 лишаються в лікарнях.

Навчання студентів коледжу, який постраждав від пожежі, продовжилось вже 9 грудня. Для цього свої приміщення надали Одеський фінансово-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету та інший корпус Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Освіта.ua
11.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
одесит
Мне кто-нибудь объяснит феномен непотопляемости Буйневич О.В. . Отравления, побори, пожары,.. Всех наказывают, а Буйневич не при чем, вся белая и пушистая....