Триває виставка закордонних і українських вишів

У Києві відкрилась щорічна Міжнародна виставка, в якій беруть участь українські та закордонні виші

Триває виставка закордонних і українських вишів

У Києві відкрилась щорічна Міжнародна освітня виставка, в якій беруть участь українські та закордонні заклади освіти. Цього року виставка закордонних університетів окрім Києва, також буде проведена у Харкові та Дніпрі.

Головним завданням виставки є популяризація освіти, допомога в обранні сучасної професії та закладу освіти, надання професійних консультацій щодо тенденцій у здобутті освіти різних рівнів в Україні та за кордоном.

Щороку виставку відвідують випускники шкіл, батьки, студенти та інші зацікавлені особи, які бажають отримати актуальну інформацію та поспілкуватись про можливості здобуття освіти з представниками закладів освіти.

Однією з головних особливостей виставки є те, що її учасники долучають до презентацій своїх студентів, які вже здобувають освіту в університеті. Це надає цікаву можливість дізнатись про особливості навчання та студентського життя безпосередньо від учасників навчального процесу.

Інше важливе питання, яке зазвичай не в останнє цікавить українців - вартість здобуття освіти. Виставка традиційно запрошує до участі заклади освіти з України і закордону, які пропонують освітні програми, навчання на яких є доступним, але, водночас, якісним.

Цього року у виставці беруть участь відомі українські університети, серед яких: Київський національний університет ім. Шевченка, Київський політехнічний інститут ім. Сікорського, Національний медичний університет ім. Богомольця, Національний авіаційний університет, відомі регіональні заклади вищої освіти тощо.

Можливості здобуття освіти за кордоном презентуватимуть великі павільйони закладів освіти з Польщі, Чехії, Словаччини та інших європейських країн.

Окремі можливості здобуття освіти в своїх країнах представлятимуть відомі освітні офіси програм обміну: Німецька служба академічних обмінів (DAAD) та Campus France Ukraine.

Також, в рамках проведення виставки відбудеться серія семінарів присвячених здобуттю вищої освіти в Чехії, Польщі, Німеччині, Франції та Словаччині. Реєстрація на семінари доступна на сайті виставки.

Міжнародна виставка «Освіта за кордоном» відбудеться:

  • Київ: 15-16 листопада 2019 року, вул. Хрещатик, 2 (Український дім). Час роботи виставки: з 11.00 до 18.00;
  • Харків: 17 листопада 2019 року, просп. Незалежності, 2, Готель Kharkiv Palace. Час роботи: з 12.00 до 17.00;
  • Дніпро: 19 листопада 2019 року, вул. Шолом-Алейхема, 4/26, Готель Менора. Час роботи виставки: з 16.00 до 20.00.

Виставка українських університетів відбудеться:

  • Київ: 15-16 листопада 2019 року, вул. Хрещатик, 2 (Український дім). Час роботи виставки: з 11.00 до 18.00.

Дізнатись більше:

Освіта.ua
15.11.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Розсміши_коміка
Якщо дурні, то нехай їдуть і там вчаться. Бакалаврат у Польщі набагато слабший, ніж в Україні. За магістратуру не знаю.
Краєзнавець
Народ! Друзі !! Навіщо ми дозволяємо іноземним вишам обдурювати, переманювати наших дітей?? Нічого доброго в Польщі для студентівнемає. Це антиукраінське міністерство Правилами прийому працює на захід , Шаров, Стадний та іже з ними живуть за західні гранти ...