Давайте зробимо благодійність звичкою
PR

Благодійні програми потрібні, щоб змінювати світ і надихати інших на добро

Давайте зробимо благодійність звичкою

Чомусь у нас не заведено популяризувати волонтерство і благодійність, хоча це важлива тема. Адже від неї залежить чиєсь життя.

В Україні зареєстровано майже 15 тисяч благодійних фондів. Вражає кількість? Звісно, величезна кількість з них недійсні, «липові», для відмивання коштів чи просто для галочки в біографії його засновника.

Але є і ті, які справді працюють, і займаються не тільки збиранням коштів. Вони закликають ділитись харчами і одягом з бідними, долучитись до приготування їжі для нужденних чи допомогти роздати харчі і одяг.

У нас немає реклами, яка б закликала стати благодійником, тому надихатися потрібно прикладами.

Найвідоміші багатії планети — засновник Microsoft Білл Гейтс з дружиною Меліндою та голова Berkshire Hathaway Воррен Баффетт очолили рух меценатів «Клятва дарування» (Giving Pledge). Вони закликають найзаможніших людей світу жертвувати не менше половини свого майна на доброчинність. Сьогодні в списку учасників їхнього руху — понад 100 бізнесменів.

Зробити свій вклад в благодійність вирішила й INTBOARD™. Це перший досвід проведення благодійної акції, тому в компанії вирішили зосередитися на місцевому рівні і допомогти Конотопському благодійному фонду «Серця любові».

У рамках акції фонду буде передана частина коштів від продажу інтерактивних дошок INTBOARD UT-TBI80/UT-TBI82X та INTBOARD UT-TBI82I.

Період збору коштів – з 25 вересня 2019 року до 25 жовтня 2019 року.

Кожен може стати частиною великої місії - допомогти дітям з особливими потребами та їх батькам.

Велика мета й ідея заходу — зробити благодійність звичкою для кожного з нас. Віддавати набагато легше, ніж просити. І ми маємо створити такий світ, таку країну, поширити благодійність настільки, щоб просити про допомогу стало нормально, бо насправді кожному з нас у той чи інший момент потрібна підтримка.

Поділіться цим і, можливо, надихнете ще когось на добро.

Освіта.ua
07.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів