В Україні розпочався новий навчальний рік

До перших класів пішли понад 433 тисячі учнів, у перший місяць у них триватиме адаптаційний період

В Україні розпочався новий навчальний рік

2 вересня в Україні розпочався 2019/20 навчальний рік. Цього вересня до перших класів пішли понад 433 тисячі учнів, майже 70% з яких навчатимуться у міських школах і, відповідно, 30% - у сільській місцевості.

За інформацією Міністерства освіти і науки, усі підручники для учнів перших та других класів уже знаходяться у школах.

У перший місяць навчання у першачків триватиме адаптаційний період - їх знайомитимуть зі школою, навчатимуть безпечному маршруту до школи, напрацьовуватимуть правила класу тощо.

Загалом у 2019/20 навчальному році у Новій українській школі навчатимуться близько 900 тисяч школярів.

За результатами дослідження Інституту освітньої аналітики, понад 90% учнів перших класів мають високу або достатньо високу мотивацію відвідувати школу.

На підготовку класів НУШ до навчання учнів цього року було витрачено 1,2 млрд грн бюджетних коштів.

Освіта.ua
02.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виктория
В учебник по математике (в котором объединили и алгебру и геометрию) отсутствует некоторый материал, который нужен на ЗНО. А математика сейчас на многие специальности нужна. Как сдавать ЗНО по математике? Вопрос риторический. Нанимать репетиторов. Везде трубят про важность математики и сами же придумывают изменения, которые на голову не налазят ( 3 урока математики в старшей школе). Прошу прощения за эмоции. Родители и учителя алгебры и геометрии поймут.
Анна
Для Виктория: Щодо з’єднання алгебри і геометрії - це питання лише до Вашої школи. Значить на педраді було рішення обрати саме такий навчальний план. Чому Ви не обрали клас чи школу з іншим профілем? Швидше за все клас Вашої дитини спортивного чи мистецького спрямування.
Маша
Для Анна: ні,син так само навчався в минулому році,ніякого профілю не було,звичайна школа. Для Вікторії: згодна,деякі теми повністю відсутні. Рекомендую для підготовки до зно готуватися на сайті зно.онлайн,свого часу без репетитора всі прогавини у знаннях закрили таким чином. Успіхів)
Виктория
Для Маши: Спасибо за совет. Для Анна: Вы правы, дочка учится не в математическом классе. У нас в школе после 7 класса из 3-х классов оставили только один класс математический (там есть и алгебра и геометрия в полном объеме для ЗНО), а два других сделали гуманитарными. К сожалению в мат. класс мы не попали. По математике у дочки всегда было 10-11, но по разным причинам нас в маткласс не взяли (неприятная история, не хочу об этом писать). Но в 2-х классах, которые не математические, есть много детей планирующих сдавать ЗНО по математике. Теперь у всех этих детей проблема, т.к. учатся по учебникам, в которых отсутствуют материал нужный для ЗНО.
Коментувати
Виктория
В 11 классе выдали аж 6 учебников. Никого не волнует что выпускной класс. Каждый год одно и тоже. Сначала нет учебников, потом выдают к новому году и начинают "гнать" потому что не успевают.