Сергій Бабак очолить освітній комітет ВР, - ЗМІ

У команді президента Володимира Зеленського він виступає в якості освітнього експерта

Сергій Бабак очолить освітній комітет ВР, - ЗМІ

Народний депутат від політичної сили «Слуга народу» Сергій Бабак очолить парламентський Комітет з питань науки і освіти. Про це йдеться у публікації порталу nv.ua.

У команді президента Володимира Зеленського він виступає в якості експерта відповідного напряму.

Бабак — доктор технічних наук, кандидат економічних наук.

Економічну освіту здобув в Київському національному економічному університеті та в Единбурзькому університеті Нейпіра. Також закінчив юридичний факультет Університету новітніх технологій і Ужгородський національний університет за спеціальністю психологія.

Новообраний народний депутат є директором освітніх програм в Українському інституті майбутнього.

Серед раніше займаних посад в освітній сфері - член Національного агентства щодо забезпечення якості вищої освіти, проректор і радник ректора Університету новітніх технологій.

Новий парламентарій веде профільний телеграм-канал UIF: Future of Education, в  якому розповідає про освітні та технологічні тренди, стипендії, гранти та програми в науковій та освітній сфері.

Освіта.ua
05.08.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Пока критиковать не буду. Буду оценивать по делам. Хочется верить в лучшее, но... в общем будем смотреть.
111
Згадався анекдот із бородою. Спілкуються двоє. Чоловік: "У мене дві вищі освіти!!!". Старенька бабуся: "Ой лишенько! То ж що ти такий дурний , що тебе в одному не змогли навчити?"
Катя
Для 111: я б посмялася,якби при вступі до КПІ знала,що за 5,5 років навчання розваляться заводи і інженер- механік з омд нікому стане не потрібен. Отже, виходить,я дурна. Дурна,що тут народилася і живу. Що хочу вижити,тому і пішла за власні кошти знову навчатись,щоб дитя прогодувати. Дурна. Абсолютно згодна з Вами.
Коментувати
тану?
УРА! 4000 дол. обіцяв!Чи, той, порахував неправильно..ДОКТОР наук!
Vlad
"Економічну освіту здобув в Київському національному економічному університеті та в Единбурзькому університеті Нейпіра. Також закінчив юридичний факультет Університету новітніх технологій і Ужгородський національний університет за спеціальністю психологія. ...доктор технічних наук, кандидат економічних наук" А яке відношення це має до школи? Правий був Іван Андрійович - "Беда, коль пироги начнет печи сапожник, А сапоги тачать пирожник..."
Інженер
Пан Бабак - серйозний вчений: психолог захистив кандидатську по економіці, а потім доктоську технічних наук????!!!! Не маючи технічноі освіти , не складаючи іспита з опору матеріалів , теоріі машин .... Знавець літальних матеріалів? Звідки? Весь час в якихось працював лівих приватних лавках....
342
Для Інженер: Смішний, дуже смішний цей експерт. Подивимося його на ділі. Язиком говорити не справи робити.
Іван
Як це : економіст- юрист- психолог=доктор технічних наук? Я щось не зрозумів
Oksana Loitarenko
син колишнього ректора НАУ Віталія Бабака - звідси і доктор технічних наук:-)
Коментувати