Уряд схвалив стратегію популяризації української мови

У КМУ кажуть, що стратегія схвалена з метою забезпечення єднання українського суспільства

Уряд схвалив стратегію популяризації української мови

Кабінет Міністрів схвалив стратегію популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава». Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду.

У Кабміні зазначають, що стратегія схвалена з метою забезпечення єднання українського суспільства та зміцнення його української ідентичності, утвердження української мови на всій території України.

Документ розроблений Міністерством культури України.

Стратегія популяризації державної мови на період до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» визначає мету, стратегічні цілі та основні завдання, на виконання яких спрямована реалізація державної мовної політики, та охоплює практично усі сфери суспільного життя.

Освіта.ua
19.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Главный аргумент популяризации-повышения уровня жизни в стране. Сколько можно отвлекать людей и насаждать всякие концепции-то концепция патриотического воспитания,то др. Хватит воровать чиновникам,повысить зарплаты,пенсии,соц.защиту для людей, упразднить все бюрократические службы. И сразу всем захочется изучать мову.
сінагога
Для Мама: Пізно вивчати мову... Пора вивчати іврит.
Коментувати
Ірина
В нас більше популяризують російську, вивчаючи на рівні з українською, як мову нацменшин. Це робиться навіть в сільських малокомплектних школах, де жодного представника цієї нацменшини немає.
z
Для Ірина: не нагнетайте! Русский учат как второй иностранный. От безысходности. Нет учителей немецкого или Франц. А русский просто есть кому читать
Ірина
Для z: Безысходность в том, что 27 часов куме директора надо.
Коментувати
Witalina
Повна ФІГНЯ всі Ваші стратегії. Ще один парірець , який НЕ БУДЕ виконуватися! А взагалі, скільки можна приймати, затверджувати концепцій, стратегій ? Вони ж нічого,на мою думку, НЕ ЗМІНЮЮТЬ. Замість реальних справ - чергові недолугі папірці.
Я
Впровадженню стратегії сприятиме надання шкільним бібліотекам обов’язкового примірника усього, що друкується в країні для учнів 1-11 кл.
cos
А де знання украінськоі мови на рівні для вступу до магістратури? А то як англійську, так зроблять, а про украінську- так забули. На бумажці можна написати будь-яку стратегію, а на ділі нічого не змінити.