В Україні посилять профорієнтаційну роботу

Держава має намір допомагати молоді усвідомлено будувати власний кар’єрний шлях

В Україні посилять профорієнтаційну роботу

Міністерство освіти, Міністерство соціальної політики, Міністерство молоді і спорту, а також Державна служба зайнятості підписали меморандум, що передбачає спільну роботу щодо організації профорієнтаційної роботи зі школярами та створення центрів кар’єри у вишах і професійних училищах.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, основною метою освітньої реформи є забезпечення умов для відкриття і розвитку таланту кожної людини.

«Саме для цього ми змінюємо програми, даємо більший вибір предметів для дітей, вже зараз почали підготовку до запровадження старшої профільної школи та реформи профосвіти, де кожна дитина зможе поглибити знання саме з тих дисциплін, які будуть їй потрібні для подальшого професійного розвитку. Але усі ці механізми, побудована навколо інфраструктура не зможуть запрацювати, якщо ми не створимо дієвих способів для профорієнтації нашої молоді, а також не надамо їм допомогу для усвідомленої побудови власного кар’єрного шляху», – зазначила Лілія Гриневич.

Меморандум також передбачає створення так званих центрів кар’єри на базі закладів професійної та вищої освіти. Планується, що саме в них учням та студентам надаватимуть консультації, яким чином вони можуть підійти до побудови своєї подальшої кар’єри, враховуючи обрану спеціальність, порадити, які вибіркові предмети обрати для роботи за обраним напрямом.

Освіта.ua
03.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів