Курси англійської від British Skylines – вдалий вибір

Школа British Skylines допомагає дітям та дорослим на високому рівні опановувати англійську мову

Курси англійської від British Skylines – вдалий вибір

Школа англійської мови British Skylines працює у Києві понад 12 років. Викладачі компанії допомагають дітям та дорослим опановувати англійську мову, розширювати знання, комунікативний досвід та можливості.

Відмінною рисою школи British Skylines є якісний та ретельний відбір викладачів. Адже одна справа – вивчити мову, та зовсім інша – навчити англійської мови школяра чи дорослого.

У школі працюють молоді спеціалісти, що володіють педагогічними методиками та мають досвід навчання, практики і викладання у країнах Європи та США.

Вони знають:

  • як спілкуються люди в англомовному середовищі у різних куточках світу;
  • який сленг і мовні звороти використовуються у повсякденному житті;
  • як навчити українця розуміти сучасну англійську і говорити нею.

British Skylines інтегрує в навчальну програму інформаційні технології та прогресивні лінгвістичні методики. Паперові підручники та зошити, що вже набридли студентам, лишились у минулому. На заміну їм викладачі:

  • складають унікальні персоніфіковані учбові програми;
  • використовують відео та аудіо фрагменти, діалоги, схеми, текстові матеріали та ігри у поєднанні з розмовними практиками.

Окремий напрямок – застосування персональних гаджетів (планшетів і смартфонів) на заняттях.

У школі працюють над створенням електронного кабінету студента, що зробить усі навчальні матеріали, завдання та сервіси доступними цілодобово.

З одного боку, широкий спектр активності робить процес навчання в школі англійської мови British Skylines ефективним для студентів будь-якого віку. З іншого – поєднання різноманітних вправ сприяє запам’ятовуванню матеріалу та його активному застосуванню, допомагає подолати мовний бар’єр, позбутися страху помилок і сором’язливості.

Заняття проходять у самому центрі столиці, за адресами: вул. Ольгинська, 2/4, вул. Драгоманова, 29.

Учні можуть опановувати матеріал у групах та індивідуально. Є можливість дистанційного навчання.

Також British Skylines пропонує профільне навчання. Тут відбувається підготовка для роботи за кордоном моряків, пілотів, стюардес, медиків та інших спеціалістів.

Школярі, що відвідують курси British Skylines, помітно покращують свої мовні та письмові навички, більш якісно готуються до ЗНО та отримують високі оцінки.

Студенти та спеціалісти, що планують навчатися чи працювати у західних країнах, можуть успішно підготуватися до здачі міжнародних тестів IELTS та TOEFL.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
27.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів