Освіта увійшла до п'яти пріоритетів уряду в 2019 році

Розвиток людського капіталу стане одним з пріоритетів діяльності Кабміну в 2019 році

Освіта увійшла до п'яти пріоритетів уряду в 2019 році

Розвиток людського капіталу стане одним з пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів в 2019 році. Про це сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час презентації ключових цілей і орієнтирів на наступний рік.

«Ще один пріоритет – розвиток людського капіталу. Він про якісну освіту – шкільну, професіонально-технічну, інклюзивну, про освітні онлайн-ресурси та можливість перекваліфікації громадян незалежно від віку», - сказав Гройсман.

Він також повідомив, що 17 грудня в Брюсселі було підписано угоду з ЄС про розвиток професійно-технічної освіти. Обсяг фінансування – понад 50 млн євро.

За його словами, виконання угоди дозволить суттєво змінити філософію профтехосвіти – оновити базу та запровадити принципи дуальності.

Іншими пріоритетами діяльності уряду в 2019 році стануть підсилення економічного зростання, ефективне урядування, верховенство права та боротьба з корупцією, а також питання безпеки та оборони.

Освіта.ua
18.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
Гройсман не бреше, тільки коли мовчить. В цей час він зайнятий вигадуванням нової брехні. Бачив на ютюбі чудове відео. Називається "Бидло - це найкращий електорат". Рекомендую подивитися усім! Може хоч після цього ви перестанете бути бидлом і тоді в країні життя почне змінюватися на краще.
Правдоруб
Для Правдоруб: пора Українцям брати приклад з французських "жовтих жилетів".
Коментувати
Олександр
Освіта увійшла до п’яти пріоритетів уряду в 2019 році - Гройсман. П Председатель правления "Укрзализници" Евгений Кравцов получает в среднем около 920 000 гривен (30 тысяч евро) в месяц... Зарплаты остальных топ-менеджеров железнодорожных компаний в Европе значительно ниже: руководитель MÁV Magyar Államvasutak Zrt. (Венгрия) получает 17,9 тыс евро в месяц; руководитель České dráhy, a.s. (Чехия) - 16,7 тыс евро в месяц; руководитель Lietuvos geležinkeliai (Литва) - 6,6 тыс евро в месяц. В 2019 году заработная плата члена наблюдательного совета УЗ увеличится вдвое - с 252,6 тысяч гривен до 505,3 тысяч гривен. Оклад административно-управленческих работников "Укрзализныци" в среднем возрастет в три раза - с 44,2 тысяч. гривен до 144,7 тысячи гривен. Оце пріорітети любих друзів Рошен!!!, а освіта пасе задніх у політиці влади.
Сенатор
Прочитавши заголовок статті мені зразу ж згадалась цитата з одного відомого фільму: "Значит будут грабить".
Местный
Это в честь этого финансирования образования сократили? Цитирую: "Середня та нова українська школи» скоротили фінансування на 100 мільйонів гривень порівняно з 2018 роком."; "«Всі кажуть, що треба підтримувати професійно-технічну освіту, – продовжує Анна Романова, – а на підготовку робітничих кадрів також зменшили фінансування на мільйон гривень. "
Елентій
Пан Гройсман забув за вищу освіту!! Мовить про школу, про работяг , профтехосвіту, але ніц про еліту , основу економіки знань. Навпаки руйнують кафедри через збільшення співвідношення викладач : студент!! Записали в закон Про бюджет таку єресь.
Ed-Wault
А толку... Всё равно они не способны на какие-то адекватные реформы, кроме смены вывески