Україна і Австрія домовились про співпрацю в освіті

Одним із завдань угоди є пряме співробітництво освітніх та наукових установ обох країн партнерів

Україна і Австрія домовились про співпрацю в освіті

Україна та Австрія уклали угоду про співробітництво у галузі освіти, науки і культури.

У Міністерстві освіти зазначають, що підписаний документ є рамковим і не містить конкретних заходів, які мають провести партнери.

Разом з тим, одним з його завдань є пряме співробітництво освітніх та наукових установ обох країн, обмін для навчання та стажування педагогами та студентами, співпраця в межах ЮНЕСКО, Ради Європи, Європейського союзу тощо.

Угода також передбачає, що партнери мають розробити механізми для обміну інформацією про свою діяльність та нові проекти.

Особливістю Угоди є те, що вона поширюється на заклади освіти різних рівнів та дає великі можливості для співпраці на місцях - між школами, закладами професійної освіти, університетами тощо. Планується, що на практиці це буде втілено через обмін інформаційними матеріалами, професійною літературою, залучення експертів до роботи над освітніми проектам та підготовки шкільних вчителів тощо.

За словами заступника міністра освіти Романа Греби, розширення кола іноземних партнерів, які готові ділитись з Україною успішним досвідом і відкриті до співпраці у різних сферах, є дуже важливим.

«Ми зумисне продумали документ як рамковий, залишивши простір і для науково-технічної діяльності, і для освітньої, зокрема, освіти дорослих. Документ буде чинним протягом п'яти років», - зазначив Греба.

Освіта.ua
05.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів