Популярні напрямки освітніх турів для школярів
PR

Канікули перетворюються в відмінний відпочинок завдяки освітнім турам від Farvater.travel.

Популярні напрямки освітніх турів для школярів

Шкільні канікули можуть перетворитися на відмінний та корисний відпочинок завдяки цікавим турам від Farvater.travel. Програми таких заходів мають насичений графік. Вибирати будь-який з них потрібно, відштовхуючись від захоплень дитини та певних інтересів.

Всі подорожі передбачають відвідування інших країн, тому більшість турів - мовні. Так, іноземна мова буде вивчатися в безпосередньому середовищі його використання. Наприклад, найпоширеніша - англійська. Ця мова застосовується в більшості країн світу, тому часто використовується в туристичній сфері та в повсякденному житті в різних сферах діяльності.

Знати англійську на відмінному рівні престижно і досить зручно. До того ж, мовні тури допоможуть в освоєнні шкільної програми навчального року. Найпопулярніші країни для здійснення таких подорожей - Англія, Канада, США, Франція, Мальта.

Помітний плюс освітніх турів для школярів в тому, що велика частина відвідуваних країн розташовується на узбережжях. Це означає, що в рамках денного дозвілля будуть розваги біля моря, плавання і активний відпочинок з іграми. Про це подбають професійні аніматори.

При оформленні бажаного туру клієнтам на вибір пропонуються кілька видів проживання в країні:

  • готель;
  • гуртожиток або пансіонат;
  • місцеві родини.

Найчастіше шкільні тури проводяться групами від 5 до 15 чоловік, виняток становлять лише спеціальні пропозиції від турфірм. Якщо проживання передбачено в готелі, то це підвищує вартість путівки на 20-30 відсотків. Проте такий варіант є найбільш комфортним, відрізняється високим рівнем сервісу і якості харчування.

Можна вибрати й більш економний варіант від Farvater.travel - з поселенням в різних корпусах навчальних закладів - гуртожитках, пансіонатах, будинках курортного типу. Соціальне спілкування та спільне проживання однозначно йдуть на користь психологічному і фізичному розвитку дітей. Таким чином, обмін знаннями та досвідом додає хлопцям і дівчатам впевненості і підштовхує до самовдосконалення. Це відмінний спосіб для школярів, які мають проблеми в спілкуванні з однолітками, є сором'язливими і замкнутими. Взаємна допомога, спілкування в колі дітей дозволить їм стати активними, розкутими і сміливими.

У більшості країн Європи набирає популярність проведення відпустки з проживанням в колі місцевих сімей. Іноземці з задоволенням приймають дітей. Перевага такого туру в тому, що школяр зможе спілкуватися з носіями мови, яку вивчає, і практикуватися весь день. Такий спосіб навчання вважається найефективнішим серед інших методів оволодіння іноземною. Переживати щодо того, що дитина буде перебувати під опікою чужих людей, не варто. Всі сім'ї, задіяні в програмі турів, проходять ретельний відбір, у них також виховуються власні діти.

Тривалість і програма освітніх турів для школярів

Зазвичай термін перебування за кордоном становить від півтора місяця до чотирьох. Все залежить від тривалості канікул і бюджету. Тури можуть ділитися на кілька етапів і рівнів, які визначаються віком школяра і спрямованістю навчання.

Стандартна програма освітніх турів передбачає:

  • проживання і харчування;
  • інформаційне навчання;
  • відвідування культурних заходів і пам'яток;
  • вільне проведення часу.

Умови перебування іноземних школярів за кордоном від Farvater.travel завжди комфортабельні. Стандарт проживання може обмежуватися спальним місцем в загальній кімнаті або окремим номером для одного або на двох.

Харчування буває триразовим стандартним або комбінованим, від сніданку та вечері за місцем проживання і до окремо оплачуваних обідів в міських кафе та їдальнях. Це буде залежати від вартості путівки і включених в неї опцій.

Який би не був обраний тур, пізнавальна програма для дитини буде присутня однозначно. Мовні курси передбачають спілкування з викладачами, гідами і аніматорами іноземною мовою. Також можлива комунікація з представниками місцевого населення. Навіть якщо тур не має мовного спрямування, то школяр матиме можливість розвивати власні навички міжнародного спілкування, зможе подолати ментальний бар'єр, познайомитися з культурою і життям іншої країни.

Найчастіше програми денних заходів включають в себе групові відвідування місцевих пам'яток культури та історичних пам'яток, театрів і зоопарків, дитячих заходів і розваг. Залежно від віку дитини, у рамках туру здійснюється навчання рукоділлю.

Крім вищезазначених обов'язкових занять, протягом дня дітям буде надана можливість повеселитися і пограти. Близьке розташування до узбережжя передбачає відвідування пляжів під наглядом дорослих і гідів. Всі бажаючі можуть піти на водні розваги, пропоновані в країні за окрему плату, яка включається в вартість путівки спочатку.

Оформити освітній тур для школярів можна, зателефонувавши туроператору. Менеджери нададуть необхідну інформацію і допоможуть підібрати необхідний з наявних варіантів.

У телефонному режимі або завітавши до офісу компанії Farvater.travel, можна уточнити деталі і нюанси путівок. Також надається можливість вибрати і замовити тур онлайн. Оплата здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком.

Поради перед виїздом школярів за кордон

У першу чергу перед поїздкою потрібно підготувати весь необхідний пакет документів, які потрібно надати туроператору. Також варто перевірити включений в путівку тип харчування, умови проведення екскурсії та інше. Зокрема, повинні бути прописані всі окремо оплачувані послуги.

Якщо дитина має обмеження за медичними показниками, про них слід повідомити заздалегідь. Наприклад, алергічні реакції на продукти і матеріали, індивідуальну непереносимість і окремі особливості організму, вроджені та набуті захворювання, які можуть стати причиною відмови від активних розваг. Потрібно пам'ятати, що перевезення будь-яких медичних препаратів можливе лише за умови наявності рецепта від лікаря.

Також перед відправкою дитини в подорож потрібно продумати список необхідних речей відповідно до погодних умов країни і сезону, а також з урахуванням характеру майбутніх розваг.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
15.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів