МОН і профспілка розпочали діалог щодо бюджету на освіту

Особлива увага зустрічі була приділена освітянському бюджету на 2019 рік

МОН і профспілка розпочали діалог щодо бюджету на освіту

Представники Міністерства освіти і науки та Профспілки працівників освіти і науки обговорили вимоги профспілки, що були озвучені на акції протесту 17 жовтня.

За інформацією Профспілки працівників освіти і науки, особлива увага зустрічі була приділена освітянському бюджету на 2019 рік й передбачення у ньому усіх необхідних видатків для функціонування галузі.

«Відбулась гостра, але досить конструктивна дискусія. Наразі робота профспілки та міністерства продовжується, адже питання потребують прийняття рішень на рівні Кабінету міністрів України», - зазначили у профспілці.

Освіта.ua
01.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Пекар Татьяна
Доплата за престижність професії - не менше 50% всім педпрацівникам без обмежень й позбавити права встановлювати її межу директорам навчальних закладів. Премії також всім без обмежень - на початку навчального року, до Дня вчителя - 100% окладу.
Правдоруб
Якби у нас були справжні профспілки, а не зборище лизоблюдів, то ніяких переговорів з цією мразотою, що захопила владу в Україні не було б! А були б страйки і масові акції протесту до повної зміни влади в країні. У нас вчителі отримують менше ніж кур’єри, що розвозять піцу. Просто подивіться відео на ютюбі "Бидло - це найкращий електорат" і все вам стане ясно.
dd
Ложь и провокация! Ложь и провокация! Ложь и провокация! Ложь и провокация! Ложь и провокация!
Пан пропав
Для dd: як усунути освітнє середовище.
Освітянин
Не зовсім ясно - у чому брехня? І де провокація? Чи ви оце написали, щоб БУЛО! Писати ж не працювати! А тут треба працювати та ще й добре! Хай відпрацьовують довіру,яку ми їм дали. хай зустрічаються, ругаються хоч поб’ються, аби результат був, аби учителю хоч тіршки стало краще жити!
dd
Для Освітянин: Вот из-за таких тугодумов и лизоблюдов у нас образователи все время верят в чудо, а не действуют!
Коментувати