#пишеморазом: беріть участь у радіодиктанті 9 листопада

Цьогорічний радіодиктант єдності традиційно відбудеться у День української писемності й мови

#пишеморазом: беріть участь у радіодиктанті 9 листопада

18-й радіодиктант єдності традиційно відбудеться у День української писемності й мови 9 листопада. Про це повідомляє Національна суспільна телерадіокомпанія України.

Взяти участь у радіодиктанті зможе кожен охочий у будь-якому куточку світу — достатньо лише мати під рукою аркуш паперу та ручку. Також можна організувати власну локацію і таким чином стати співорганізатором акції.

Офіційне гасло цьогорічного заходу — #пишеморазом. Воно підкреслює основну мету диктанту: єднання навколо мови.

Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб.

Диктант транслюватимуть зі студії UA: Українське радіо на Хрещатику, 26. Телеверсію наживо забезпечить знімальна група Суспільного мовлення, частина якої мовитиме зі студії програми «Радіодень», частина — в аудиторії КНУ імені Тараса Шевченка. Стрім телеверсії також відбуватиметься на сторінках Суспільного мовника у Facebook.

Початок заходу об 11:00. Вступна частина триватиме півгодини, радіодиктант почнеться об 11:30.

Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронної поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

Нагадаємо, текст для радіодиктанту замовляють спеціально. У ньому немає авторських знаків чи суперечливих орфограм. Але при тому їхня загальна кількість дуже велика, тому написати радіодиктант без помилок непросто. Минулого року свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробило 123 учасники.

Освіта.ua
30.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Наталія Михалюк
ВЧИТЕЛІ ТА УЧНІ ПОЗДИМИРСЬКОГО НВК КОЖНОГО РОКУ ПРИЄДНУЮТЬСЯ ДО НАПИСАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДИКТАНТУ.І НЕ ТОМУ,ЩО ХОЧУТЬ ПЕРЕВІРИТИ СВОЇ ЗНАННЯ ТА ВМІННЯ,А ЩОБ ВІДЧУТИ ДУХ ЄДНОСТІ ,ГОРДОСТІ ЗА СВОЄ РІДНЕ СЛОВО,ЯКЕ ЗДАТНЕ ТВОРИТИ ДИВА. ЧАСТО ПРИХОДЯТЬ І БАТЬКИ,АЛЕ НАЙБІЛЬШЕ ДИВУЄ І ТІШИТЬ ТЕ,ЩО РАЗОМ ІЗ СТАРШИМИ ШКОЛЯРАМИ ПРОБУЮТЬ СЕБЕ І УЧНІ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ(3-4КЛ.).ЗВИЧАЙНО,НЕ ВСТИГАЮТЬ,АЛЕ І НЕ РОЗЧАРОВУЮТЬСЯ.
Местный
Для Наталія Михалюк: Ура, товарщи, Урааааааааа!!!! Верной дорогой идём к построение светлого будущего!!!
Коментувати
Матвiйко
#пишимразом #напишимразом #будимписатиразом#зможимонаписатиразом#схочимоiнапишиморазом