У Києві тривають найбільші освітні виставки

До 17 листопада в столиці працюють щорічні виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»

У Києві тривають найбільші освітні виставки

До 17 листопада включно в столиці України працюють щорічні виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном», у яких представлені закордонні університети та провідні українські виші.

Виставки традиційно є найпопулярнішим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, в ході якого відвідувачі мають можливість поспілкуватись з представниками українських та закордонних закладів освіти.

Зокрема у виставці «Освіта та кар’єра – 2018» беруть участь провідні вищі навчальні заклади країни – Київський національний університет ім.  Шевченка, Національний медичний університет ім. Богомольця, Національний університет харчових технологій та інші вищі навчальні заклади.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки можуть отримати докладну інформацію про вступ, підготовчі програми вишів, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, інші конкурсні вимоги. Також представники університетів ознайомлюють відвідувачів з власними програмами академічних обмінів, умовами навчання, кар’єрними перспективами та іншими особливостями здобуття освіти.

Експозиція виставки «Освіта за кордоном» розрахована на тих людей, які бажають навчатись за кордоном. Зокрема, впродовж роботи виставки українська молодь може ознайомитись з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатись про бакалаврські і магістерські програми навчання в університетах і коледжах за кордоном.

Відвідувачі також мають змогу поспілкуватись з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь заклади освіти і академічні агенції з Німеччини, Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії, США, Франції та Швейцарії.

Традиційно великими павільйонами представлені навчальні заклади Чехії, Польщі та Словаччини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості, якості освіти та європейських перспектив.

Виставки працюють до 17 листопада включно в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Дізнатись більше

Освіта.ua
16.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Уляна Сурпун
Виставка - гроші на вітер!! Є інтернет і крапка!! Купіть у мене презерватив? На виставкі.
Rediska
Для Уляна Сурпун: вхід вільний
Коментувати