Дитячий Смарт-годинник – непотрібна розкіш чи корисний девайс?
PR

Ці девайси мають деякі відмінності від дорослих аналогів, але в цілому виконують схожі функції

Дитячий Смарт-годинник – непотрібна розкіш чи корисний девайс?

Популярні розумні годинники стали виготовляти й у дитячій конфігурації.

Звичайно, ці девайси мають деякі відмінності від своїх дорослих аналогів, але в цілому виконують схожі функції і мають подібний зовнішній вигляд. Спробувати зважити всі «за» і «проти» можна самостійно, перейшовши у розділ, в якому представлені дитячі Смарт-годинники на сайте https://shonada.com/. Але є кілька загальних нюансів, які допоможуть навіть без додаткового аналізу зрозуміти, чому дитячий розумний годинник – це доволі корисний гаджет.

5 причин купити дитячий Смарт-годинник

Які аргументи грають «на руку» дитячим годинникам, наділеним штучним інтелектом?

1. Наявність GPS-навігатора. Завдяки влаштованому датчику батьки можуть слідкувати за пересуванням дитини, відстежувати її маршрути у режимі реального часу. Також за допомогою спеціальних застосунків можна обмежувати територію пересування (якщо дитина вийде за її межі, батьки одразу отримають повідомлення).

2. Деякі моделі смарт-годинників можуть виконувати функції мобільного пристрою. У екстренному випадку дитина може зателефонувати батькам, натиснувши лише 2 кнопки на годиннику.

3. Смарт-годинник допоможе слідкувати за станом здоров’я. Девайс вміє відслідковувати біометричні показники – швидкість та частоту серцебиття, якість сну та швидкість пересування.

4. Автономність. Дитячі розумні годинники тривалий час можуть працювати без підзарядки. В режимі очікування деякі девайси здатні протриматися навіть кілька діб. В середньому одного заряду вистачає на 4-5 годин безперервної розмови.

5. Інтерфейс керування дитячих розумних годинників простий та зрозумілий – розібратися з основними функціями швидко та без проблем зможе навіть першокласник.

Дитячий Смарт-годинник – чудовий внесок у майбутню безпеку свого чада та турбота про власний спокій. До того ж, смарт-техніка позитивно впливає на загальний рівень розвитку дитини, пам’ять та дрібну моторику рук.

Дізнатись більше

Освіта.ua
11.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів