Обрано керівний склад Громадської ради при МОН

Головою Громадської ради став представник ВГО "Молодіжна правозахисна агенція" Микита Андрєєв

Обрано керівний склад Громадської ради при МОН

7 серпня 2018 року Громадською радою при Міністерстві освіти і науки України було обрано керівний склад зазначеного консультативно-дорадчого органу.

Головою Громадської ради при МОН став представник ВГО «Молодіжна правозахисна агенція», екс-заступник голови Громадської ради при міністерстві Микита Андрєєв, чия кандидатура була підтримана членами Громадської ради одноголосно.

В такому складі рада працюватиме два роки, за кожним представником Громадської ради буде закріплений свій напрямок, навколо якого згуртуються лідери громадської думки та експертного середовища.

В Громадській раді утворено три комітети: Комітет дошкільної, позашкільної та загальної середньо освіти; Комітет вищої, фахової передвищої освіти і науки та Комітет з антикорупційної діяльності та кадрових питань.

Під час засідання члени Громадської ради також обрали першого заступника голови Громадської ради при МОН – голову Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів Національного авіаційного університету, Марію Рощук. Секретарем Громадської ради при МОН стала виконавчий директор ВГО «Асоціація випускників Малої академії наук України», Віра Іванчук.

Слід зазначити, що до складу Громадської ради при МОН, що був затверджений наказом Міносвіти від 4 липня 2018 року, входять 35 представників інститутів громадянського суспільства.

Нагадаємо, Громадська рада при МОН утворена для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, ефективної взаємодії Міністерства освіти і науки України з інститутами громадянського суспільства, здійснення громадського контролю за діяльністю МОН, врахування побажання громадськості при формуванні та реалізації державної політики у сфері компетенції МОН.

Освіта.ua
09.08.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
А комітет професійної освіти де? Забули чи вже є? І що ця Рада буде робити, нам яка користь з неї?
Правдоруб
Коротше, обрано чергову шайку дармоїдів, які будуть пиляти бюджетне бабло. Звикай бидло-населення, у наших можновладців підростають діточки, а міністерських крісел на всіх не вистачає. Тому будуть створюватися різноманітні "громадські ради", куди чиновники "одноголосно" влаштовуватимуть своїх синочків і донечок, виділяючи їм свій шмат бюджетного пирога.
Правдолюб
Для Правдоруб: скоріше обрано частину тусовщиків "молодіжних лідерів", яких торбує лише розширення власних можливостей та підвищення власного статусу. вони ж насправді всі з однієї громадської організації Молодіжна правозахисна агенція або були чи є дотичні до її діяльності, дні народження разом святують, по Баварії гуляють. маріонетки... навіщо ж тоді було проходити в наглядову раду від імені інших ГО. тож не дивно, що проголосували одноголосно . , а сам голова переживає чи не занадто серйозно він вийшов "на фоточці з консулом" (почитайте його ФБ ) пічаль, кумівство процвітає ...
Коментувати