![]() |
Учні з тринадцяти областей зібрали понад 59 тис. грн та передали їх на допомогу онкохворим дітям |
Акція «Монетки – діткам» зібрала понад 59 тисяч грн
Якщо запитати батьків, якою б вони хотіли бачити свою дитину, коли вона виросте, без сумніву, всі батьки скажуть приблизно одне і те ж: вони хочуть, що б їх дитина була чуйною, відповідальною, доброю. Усі ці якості розвиваються з дитинства і сприяють цьому добрі сімейні взаємини і виховання участі в доброчинності.
Протягом лютого-березня 2018 року за ініціативи благодійного фонду «Таблеточки» у школах відбулася масштабна Всеукраїнська акція «Монетки діткам». За умовами акції школярі приносили копійки зі своїх «скарбничок», і класи змагалися у зборі коштів.
У заході взяли активну участь навчальні заклади з тринадцяти областей України. Разом вони зібрали 59 165 грн монетками та передали їх на допомогу онкохворим дітям.
Благодійний фонд «Таблеточки» вдячний школярам, вчителям, дирекції, волонтерам та батькам за підтримку.
Допомагати - це просто!
Освіта.ua
19.04.2018