Освіта в Україні та за кордоном на виставці в Києві

У виставці візьмуть участь 796 представників із 25 регіонів України та 14 країн світу

Освіта в Україні та за кордоном на виставці в Києві

З 16 по 18 березня 2017 року відбудеться VIII щорічна виставка «Сучасні заклади освіти» та V Виставка освіти за кордоном «World Edu».

У виставці візьмуть участь майже 800 представників з усіх регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю та Італії.

Зокрема, учасниками виставки стануть 98 українських університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ та 17 закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

Також участь у виставці візьмуть понад 500 загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою; 112 професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти; 24 виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

Організатори виставки зазначають, що роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, що включає проведення декількох десятків конференцій, тематичних семінарів, воркшопів, презентацій, майстер-класів і панельних дискусій.

ПРОГРАМА ВИСТАВКИ

Оргкомітет запрошує на виставку учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програм навчання в Україні та за кордоном. Представники навчальних закладів та  освітніх програм докладно розкажуть про умови вступу, вимоги до абітурієнтів, тривалість навчання та інші особливості здобуття освіти.

Виставки працюватимуть з 16 до 18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13, метро «Арсенальна».

Час роботи: 16-17 березня з 10:00 до 18:00, 18 березня з 10:00 до 16:00. Вхід вільний.

Організатор виставки: Компанія «Виставковий Світ». Захід проводиться за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Додаткова інформація за телефонами: (067) 656-51-89, (044) 498-42-04 або е-mail: expo@vsvit.com.ua.

Освіта.ua
13.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим Мирошник
Підписався у Вас на новини - тепер матиму інформацію про нові заходи. Як компанії-учаснику Діксі Едюкейшн є що продемонструвати із сучасних рішень для освіти. Адже можливість оснащення навчальних закладів кращим обладнанням в тих же рамках бюджету має значення.
Бадя
Копійка ціна тій виставці... З’їдуться, зійдуться, зберуться "освітяни" ( от уже ж огидне слово ! ) , понавозять різних понтів у веселих картинках, солідних органайзерах, в яскравих папках, на флешках, хто з палеоліту - на дисках, і так далі..... І увесь отой порожняк, котрий ні для сучасного, ні для майбутнього не має жодного значення , видаватиметься за "наробки" (слово ще огидніше за "освітяни"), і навколо усього цього нуртуватиме енергія нестримного ритуального танцю племені............ Але, стьоб - то таке... Насправді є триі фундаментальні речі. 1.Провінційним методистам, завучам, а то й директорам, до чортиків хочеться пробздітися весняним Києвом ( за гроші шкільного фонду, не за свої, звісно). 2. Організатори дійства мають змогу показати своїм кураторам, як майстерно вони здатні доїти держбюджет на всякі балагани. 3. Треба робити все, що завгодно, аби лише відволікати громадськість від СПРАВЖНІХ проблем і школи, і молоді, і всього суспільства...
Пішохід
Для Бадя: авжеж, пане Бадю, Ви як своє скажете, то після Вас уже нема чого й обговорювати!...
Бадя
Так, а я шо ? Я ж , як ото акин Джамбул, - шо бачу, те співаю
Коментувати
Роман
Яка нова освіта, якщо в школах панує авторитарна поліцейська система,яку очолюють директори і начальники районних відділів освіти. Система тримається на поділі вчителів на своїх і чужих, доносах, хабарях, кумовстві. Вчитель, як загнаний кінь з останніх сил тягне лямку і думає коли це закінчиться, а наглядачі ще й старанно шмагають і трусяться щоб не втратити посаду. Коли заборонять непотрібні для навчання і виховання дітей і шкідливі семінари, олімпіади, незліченні відкриті уроки і виховні заходи.
Бадя
Для Роман: Система - трухлява, дуже ненадійна ( на собі перевіряв) Тримається вона виключно на рабській психології вчителів. Якщо вчитель володіє предметом, зна собі ціну, дорожить власною гідністю і готовий її боронити - ніяка сволота не вилізе йому на голову. А якщо біга, бреше, викручується, робить вигляд, запобігає перед начальством, боїться власної тіні - то й хай "тягне лямку", значить, місце його таке... КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ.
Гість
Відомі випадки, коли директори виживають зі школи вчителів, які є співавторами підручників, регулярно друкують методичні матеріали у фахових журналах, беруть участь у різних конкурсах. Ось за це і виживають.
Бадя
Випадків є багато. Те, як створюють людині атмосферу, несумісну з подальшим перебуванням, я знаю не з розмов. І наголошую : усе залежить від людини. Маєш достатню мотивацію - вистоїш. Не маєш - до побачення. А директори - директорами : робота собача, цеп короткий, хоч їсти - служи на задніх лапах і гавкай, гавкай...
Коментувати
Василий Шмындрук
Цікаво, а як можна визначити сучасність закладу освіти віртуально, тобто на відстані? Невже за банерами, стендами, макетами та методичними розробками у стилі інтернетівського плагіату?