В Україні проведуть футбольний турнір для дітей зі сходу

Міністерство освіти і науки, ФФУ та ЮНІСЕФ проведуть футбольний турнір для 5 тисяч дітей зі сходу України

В Україні проведуть футбольний турнір для дітей зі сходу

Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Федерації футболу України Андрій Павелко і голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс під час підписання Меморандуму про взаєморозуміння домовилися про проведення футбольного турніру для дітей зі східних областей України. Про це повідомляє прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Футбольний турнір «UNICEF Football Cup» розпочнеться наприкінці березня, а його фінал відбудеться в травні на стадіоні імені В. Баннікова у Києві. У змаганнях візьмуть участь школярі віком до 12 років з більш ніж 300 шкіл з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей – загалом близько 5 тисяч хлопців та дівчат.

Мета турніру, який проводитиметься у межах проекту «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України» за фінансової підтримки Уряду Німеччини, – заохотити дітей до командної роботи, поширити цінності солідарності та взаємоповаги, сприяти протидії дискримінації та соціальному виключенню.

За словами Андрія Павелка, ФФУ разом з партнерами не тільки залучить дітей до турніру, але й робитиме важливі кроки щодо розвитку інфраструктурних проектів. У названих регіонах збудують 30 футбольних майданчиків, школам нададуть 7 тисяч футбольних м’ячів.

Під час фінальних матчів у столиці на учасників турніру чекатиме приємний сюрприз – зустріч та спілкування з гравцями футбольної збірної України.

Освіта.ua
23.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів