Чиновники МОН теж написали радіодиктант

У МОН наголошують на необхідності підтримки української мови та демонстрації її важливості

Чиновники МОН теж написали радіодиктант

Співробітники Міністерства освіти і науки долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Участь у написанні диктанту взяли працівники всіх департаментів міністерства. У МОН зазначають, що у такий спосіб вони вирішили підтримати українську мову та продемонструвати її важливість для суспільства.

«Це дуже символічно, що така акція відбувається саме з нагоди Дня української писемності. Завдяки їй кожен українець має додаткову нагоду замислитися про роль української мови, можливо, навіть змінити своє ставлення до неї», - зауважив директор департаменту вищої освіти Олег Шаров.

Як відомо, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності щороку проводить Українське радіо. Для перевірки рівня своєї грамотності свою роботу можна відправити на Українське радіо або дочекатися, поки текст диктанту з’явиться на сайті та перевірити його власноруч.

Освіта.ua
09.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Соломія Шевченко
От якби вони писали диктант і його транслювали в прямому ефірі.
Накипелов
Потрібно ще написати Всеукраїнський радіотвір. Правда, лише "кровосісями" і "бімбами у вігіні" там не обійшлося б...
оцеприкол
Оприлюдніть результати - посміємось!!!!!!!!!!!!!!!!!
вчителька
Ага! Висіли в ряд дармоїди і виконують "показуху"! Не дай Боже, завтра б прийшли кацапи, то ці слимаки так дружно б писали диктанти іншої мови! Сором вам, панове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Не словом, а ділом любіть Україну!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
R
«У МОН зазначають, що у такий спосіб вони вирішили підтримати українську мову та продемонструвати її важливість для суспільства.» Та ні ж! У такий спосіб чиновники лише витрачали гроші платників податків (зарплату ж вони за час написання диктанту отримати не забудуть, адже так?) не за призначенням - замість виконання своїх прямих обов’язків займалися казна-чим. І не треба тут про "патріотизм", "національну єдність", "національну гордість" та інші голосні слова. Диктант якщо і проводити, то, хіба, при розгляді заяви чиновника про прийом на роботу. А директора департаменту вищої освіти Олега Шарова разом із міністром варто було б оштрафувати за нецільове використання робочого часу підлеглих. А то прем’єр кругом розповідає, що у нас продуктивність праці дуже низька. А як вона не буде низька, як усі від міністра до прибиральниці замість виконання своєї роботи диктанти пишуть?
007
А скопировали то мероприятие у кого? догадайтесь с одного раза.