Міністр освіти оприлюднила свою декларацію

Лілія Гриневич виконала вимоги щодо подання електронної декларації державними службовцями

Міністр освіти оприлюднила свою декларацію

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич виконала вимоги законодавства щодо необхідності подання електронної декларації державними службовцями до 30 жовтня. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Українські новини.

Зокрема, вона задекларувала 18 тисяч доларів, а її чоловік - 15 тисяч доларів готівки у 2015 році. Як свідчать дані з електронної декларації міністра, в 2015 році Гриневич отримала право власності на взяту в іпотеку квартиру в Києві площею 83,4 кв. м. вартістю 1 012 440 грн.

Решта відомостей міністра освіти в електронній декларації не відрізняються від заповненої декларації у лютому, але є більш конкретизованими.

Гриневич задекларувала 225 952 грн доходів в 2015 році, у тому числі 80 515 грн - зарплата, 30 191 грн - дохід від викладацької діяльності, 10 500 грн - рецензування, 41 504 грн - проценти в банку "Хрещатик", 3 683 грн - компенсація вартості проїзду і 80 559 грн - кошти на виконання депутатських повноважень, а чоловік задекларував 140 034 грн доходів.

У власності Гриневич знаходиться земельна ділянка в Бородянському районі Київської області площею 1 196 кв. м, квартира в Києві площею 102,7 кв. м. (спільно з чоловіком і сином), у власності чоловіка - земельна ділянка у Великій Снітинці Фастівського району Київської області площею 1 200 кв. м.

Також Гриневич володіє автомобілем Nissan Tiida 2008 року випуску.

Окрім того, вона і чоловік задекларували 200 тис. грн і 220 тис. грн у банку "Хрещатик".

Освіта.ua
29.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Как примирить богатых и бедных
Е-декларирование произошло. Что дальше? Есть разные пути. Предлагаю следующее: Е-декларанты должны сообщить о происхождении своих «честных, трудовых» доходах, а также сообщить о том, сколько они уплатили налогов. Если «ошиблись», пусть доплатят. Дальше Врада должна принять закон о нормальных ежегодных налогах на богатство. Поступление налогов с богатства должно быть прозрачным и доступным для общественности. А дальше, эти налоговые поступления должны уйти на строительство дорог, больниц, школ и т.д. И все это должно быть прозрачным и под контролем общества. Это шанс пройти бескровно этап легализации «награбленного богатства» и начать жить по закону.
от і думайте, чи виходити на страйк
О це трудяга, не те що ми прості вчителі - то зошити , то олімпіади, то конкурси МОНівські , то звіти , то протоколи, то педчитання, то перепис дітей мікрорайону, то....:-((((((
unforgiven
Показова немічність українського народу... Україна живе за законом сполучених посудин - чим вони багатші, тим бідніші ми, наші лікарні, школи, інші соціальні служби. Схоже, ці люди триматимуться до останнього, аби не допустити корінних реформ у системі влади. І не сподіваймося, що наступні вибори щось змінять.
unforgiven
Міністр освіти не повинен отримувати більше, ніж вчитель-початківець, інакше коефіцієнт ефективності його роботи різко наближається до нуля... Європейська практика...
прпрпрп
Для unforgiven: ти шо оце пишеш? думай ніж щось писати!!!!! повинен отримавати в РАЗИ більше ніж вчитель, бо вчитель уроки відчитав і пішов додому, а потім сидить і плаче що грошей мало. вчителю Ніколи не будуть платити багаато грошей)))))))): вчитель - це електорат , котрий слухає обіцянки та чекає їх виконання. забудьте про гроші та працюйте і працюйте. ("не скигольте" так казам микола янович і він був правий)
Коментувати
следствие полнейшей
открытости жизни. Либо министерка - Учитель, либо уЧИТЕЛЬ. А интересно было бы посмотреть декларацию пана Квита. Этот НАЧИНАЛ с толковых реальных действий. Но как-то так вышло, что в ВЗРАДЕ никто не поддержал... Да и ректоры с директорами отторгли идею отмены баллов аттестата и доп. баллов за подкурсы. А этто был бы широкий ШАГ. А теперь? А теперь сплошная болтовня...
Pokemon
А какой смысл в этих декларациях, если в итоге никто не схватит их за жабры, не прижмет к стенке и не спросит: А откуда у тебя, добра людына, 15 квартир, 8 участков, церковь и соболиная шуба от Valentino? Ну показали, и чего? Они в одной галактике живут, а мы в другой.
Санта добрий
Для Pokemon: Святий Миколай приносить, коли депутат спить
Коментувати
Володимир
От розваг для журналістів, та інших любителів таємниць! Митися в деклараціях! Ніби інших справ замало....
HJKHJG
Для Володимир: Не надо было Лилия идти на госслужбу и никто бы не интересовался вашими декларациями!)
Коментувати