Гриневич: в Україні галузь ІКТ розвивається дуже швидко

Міністр освіти запропонувала міжнародним партнерам співпрацювати у сфері ІКТ

Гриневич: в Україні галузь ІКТ розвивається дуже швидко

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, під час свого виступу на форумі "ICT Global Leadership Forum", що триває Сеулі, запропонувала корейським та іншим міжнародним партнерам співпрацювати у сферах біотехнології, фізики високих енергій, нанотехнологій, безпечного продовольства, сільського господарства та інформаційно-комунікаційних технологій.

Зокрема, вона розповіла про розвиток інформаційно-комунікаційних технологій в Україні та як вони застосовуватимуться для реформи середньої освіти в Україні.

"Галузь ІКТ в Україні розвивається дуже швидко і має світове визнання. Українські IT-компанії входять у Global Outsourcing 100 list. Український ринок електронної комерції оцінюється в більш ніж 2 млрд доларів. Понад 100 багатонаціональних центрів дослідження та розвитку з різних галузей промисловості, в тому числі операторів зв'язку, програмного забезпечення, ігор та електронної комерції, вже є в Україні. Серед них - корейський центр Samsung R & D", - сказала Лілія Гриневич.

Міністр також зазначила, що для успішного проведення освітніх реформ необхідне використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Зокрема, вона анонсувала створення національної освітньої онлайн-платформи, на якій буде зосереджено спеціальні навчальні матеріали для вчителів, батьків та дітей.

Платформа міститиме інформацію про нові стандарти освіти, основний навчальний план, методи оцінювання, візуалізовані навчальні матеріали, компетентнісно орієнтовані завдання тощо. Також вона служитиме інструментом для розвитку STEAM (Наука, Технології, Інженерія, Мистецтво, Математика) освіти в Україні.

"ІСТ є найкращим інструментом, щоб донести всю цю нову інформацію до батьків і дітей. Також - це єдиний інструмент, щоб переконатися, що 440 тисяч учителів в Україні мають змогу ефективно впровадити нові підходи в навчальному процесі", - наголосила Гриневич.

Освіта.ua
12.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якщо чесно...
Впровадження і використання ІКТ в школах відбувається завдяки ініциативі і зусиллям вчителів. МОНУ нічого путнього поки-що не придумало. Воно навіть не знає, як вчителі використовують ІКТ, які у них є практичні досягнення, які методики вони розробили. Хоча добре вже те, що воно (МОНУ), не втручається і не забороняє вчителям експериментувати.
ТАРАС
ІКТ, ІТ... щоб щось своє "розумне" ляпнути. А далі буде ІКТ, ІКПТ і т.д. Задовбають, заплутаються самі, комуняки 1920-х років.
У школах
з 128 ОЗП і і 900 МГц процесором ІКТ особливо "швидко" розвивається.
indigo
Для У школах: Гриневич, враховуючи її компетентність в сфері інформаційних технологій, таким "дрібницям" не надає особливої уваги...
Викладач
Для У школах: Не тільки у школах, ВНЗ ситуація не краща. Вимагають від викладачів знання англійської мови, а деякі "проФФесори" не знають, як вмикається камп’ютер. А для чого? 100% вимагалося від учителя, а викладач і без 10% проживе. Наказу ж не було ))))
Коментувати