У Раді провели засідання Комітету ВР з науки і освіти

У парламенті відбулося розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

У Раді провели засідання Комітету ВР з науки і освіти

У Верховній Раді України відбулося розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. Під час засідання було розглянуто проект Закону про Державний бюджет України на 2017 рік та проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України.

Окрім того, члени Комітету розглянули проект Постанови про відзначення 200-річчя Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського".

Також було заслухано інформацію про затвердження кандидатур на здобуття щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, а також про Конкурсну комісію з присудження іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених і призначення Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Окрему увагу під час засідання було приділено підготовці до проведення 16 листопада 2016 року парламентських слухань на тему: "Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні".

Участь у засіданні Комітету взяла міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

Освіта.ua
06.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алла
І що в тому проекті хорошого для нас?