Для шкіл і ВНЗ затверджені Правила пожежної безпеки

МОН затверджено Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти

Для шкіл і ВНЗ затверджені Правила пожежної безпеки

Міністерством освіти і науки затверджено Правила пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Правила розроблені з метою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці, виховання та пожежної безпеки у навчальних закладах.

Правила пожежної безпеки поширюватимуться на навчальні заклади всіх типів і форм власності, а також установи системи освіти України, що належать до сфери управління МОН.

Затверджені Правила встановлюють загальні вимоги з пожежної безпеки до будівель, споруд, прилеглих до них територій, приміщень, іншого нерухомого майна, обладнання, устаткування навчальних закладів та установ системи освіти і є обов’язковими для виконання учнями, студентами, педагогічними, науково-педагогічними, технічними працівниками тощо.

Правилами визначено організаційні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки, вимоги пожежної безпеки до утримання території, будівель, приміщень та споруд, загальні вимоги пожежної безпеки до інженерного обладнання, вимоги до утримання технічних засобів протипожежного захисту, а також порядок дій у разі виникнення пожежі.

Ознайомитись з правилами

Освіта.ua
06.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Початок є:
МОНУ затвердили «Правила пожежної безпеки». Залишилось всього-на-всього забезпечити цю саму пожежну безпеку. Але хто її буде забезпечувати і за які гроші? Знову школа і вчителі?
Сергей
Все хорошо написано. Вот только не хватает пункта о том, за чей счет это все должно финансироваться. Государство на это не выделяет ни копейки. Приходится с родительских взносов все покупать. А потом жалобы от родителей на "поборы"