В Києві відбудуться освітні виставки

Цього тижня у столиці України відкриють свої двері традиційні весняні виставки, присвячені освіті

В Києві відбудуться освітні виставки

Цього тижня у столиці України відкриють свої двері традиційні весняні освітні виставки «Освіта за кордоном», «Навчання в Польщі» та «Освіта та кар’єра – 2016», що зацікавлять старшокласників, студентів і їх батьків, бажаючих отримати актуальну інформацію про освіту в Україні та за кордоном.

Виставки є найбільшим заходом в Україні, що присвячений широкому колу питань, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками українських та закордонних навчальних закладів.

Зокрема, у виставці «Освіта та кар’єра – 2016» братимуть участь провідні вищі навчальні заклади країни: Київський політехнічний інститут, Національний медичний університет ім. Богомольця, Національний університет харчових технологій, Київський університет ім. Грінченка та інші відомі університети.

У ході виставки майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, що пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому та багато інших аспектів здобуття освіти.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Австрії, Великобританії, Грузії, Естонії, Іспанії, Кіпру, Латвії, Литви, Малайзії, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Чехії та України.

Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Польщі та Латвії, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставки працюватимуть протягом трьох днів, з 14 до 16 квітня у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Перелік учасників виставки

Освіта.ua
12.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів