Можливості інтерактивної дошки: вебінар
PR

Учасники вебінару дізнаються, як інтерактивна дошка може зробити навчання цікавим і захоплюючим

Можливості інтерактивної дошки: вебінар

Офіційний постачальник інтерактивного обладнання для закладів освіти - компанія "Інтер Сістемс", запрошує всіх бажаючих ознайомитися із сучасною проекційною та презентаційної технікою, що здатна вдосконалити навчальний процес.

Безкоштовний вебінар "Інтерактивна дошка - нові можливості для освіти" відбудеться 25 лютого о 16:00.

В рамках онлайн-семінару будуть розглянуті і продемонстровані конкретні викладацькі завдання, які можна вирішити за допомогою інтерактивної дошки.

Учасники вебінару зможуть дізнатися, як інтерактивна дошка може зробити освітній процес цікавим і захоплюючим, чим корисна інтерактивна дошка у школі чи університеті, на тренінгах або семінарах.

Також будуть продемонстровані функції інтерактивної дошки, що можуть використовуватися для ефективного навчання та навчальні інструкції для використання інтерактивних дошок.

Усі зареєстровані учасники зможуть взяти участь в розіграші Wi-Fi роутера.

Дата проведення онлайн-семінару: четвер, 25 лютого 2016 року, 16:00.

Тривалість: 45 хв. Спікер: Євген Садовніков - експерт в області інтерактивних дошок.

Зареєструватись на вебінар

Проектор і інтерактивна дошка є ефективними інструментами для підвищення інтересу до навчання і підняття успішності. Компанія "Інтер Сістемс" має 10-річний досвід роботи на ринку інтерактивних дошок, проводить установку інтерактивних класів, реалізує комплексні рішення з підбору обладнання, проводить професійні консультації та навчання.

Освіта.ua
23.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Вебінар- туфта. Шкода, що потратив час. Замість того, аби показати роботу електронної дошки, якийсь дядько по-московськи рекламував свою фірмочку. Словом, суцільна реклама маловідомих китайських товарів. Нам не потрібно тут московського віщанія, нехай йде собі віщати в тундру. Ми українці, і хочемо чути українську мову. А адміністраторам загалом доброго сайту osvita.ua великий мінус за допуск такого ляпу. А про інтерактивні дошки можу сказати таке: 1. всі китайські ; 2. головне - знайти більш-менш новіші драйвери саме для тієї дошки, яку ви маєте; 3. програми підходять від іншої дошки і іншої фірми ;4. ПЗ платне, безплатне тільки в комплекті з дошкою; 5. багато готових уроків є для дошки Smartboard, тому треба шукати ПЗ від Smartboard. 6. Можна без встановлення програми, але в on-line: шукайте Smart Notebook Express.
Віталій
я так розумію, що з вебінаром не склалося... інакше, як пояснити такий результат: Неіснуючий вебінар "Intersystems"! FF800001: вебінар не існує Якщо Ви бачите цю сторінку: Ви отримали невірне посилання на вебінар, або ведучі вебінару тимчасово відключили свій вебінар, чи ведучі вебінару заблокували Вам доступ до нього, або призупинили використання наших послуг.
Андрій Волянюк
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, яке програмне забезпечення потрібно встановити для функціонування інтерактивної дошки і де його можна завантажити?
Вчитель
Правильно. Якраз більшість шкіл мають НКК 2004-2006 рр. А якщо вчитель хоче використовувати ІКТ, то мусить купити собі ноутбук і носити за собою. Ще й на проектор треба скинутися. Ще й на ремонт треба скинутися. Ще, ще, ще ... І все це на мізерну зарплату. (Ще й надбавку за престижність зробили тільки 5 %)
Віталій
Навчальні вебінари є необхідними і корисними так як ми повинні усвідомлювати та орієнтуватись на сучасний рівень технічного забезпечення, бачити перспективу та аргументовано переконувати директорів, начальників відділу, спонсорів у необхідності придбання інтерактивних дошок, ноутбуків, проекторів під конкретні навчальні кабінети і творчих вчителів (а не на склад). Інша справа, що на даний час, в переважній більшості шкіл ноутбуки, проектори, магнітно-маркерні, інтерактивні дошки відсутні або є в мінімальній кількості під з замком у вчителя інформатики чи адміністратора. Саме тому розмови про їх ефективне використання вчителями як мінімум є окозамилюванням чиновників. На моє тверде переконання, без чіткої державної програми впровадження ІКТ в ЗНЗ (можна пригадати 2004-2006р. Поставки НКК) ми будемо приречені на нерозуміння вчителями, зубожіння шкіл та масові випадки вимагання у вчителів та учнів коштів для поповнення рахунку, щоб отримать ел. пошту в сільській школі!
І що далі?
Навіть якщо у кожному класі буде дошка, то це нічого не змінить. Потрібні ефективні програми, яких поки-що немає. Але навіть якщо у класі буде купа усіляких пристроїв з програмами, то це нічого не змінить, доки не буде головного: ефективного взаєморозуміння між вчителем на учнями, а пристрої тільки можуть допомогти їм.
забаблопродакшш
А фінансувати будуть учителі з власних кишень? Учні працюють на допотопних компах на допотопному програмному забезпеченні. Про які інтерактивні дошки може бути мова?
Дарія
У НАС ОДНА ІНТЕРАКТИВНА ДОШКА НА ЦІЛУ ШКОЛУ. ДАСТЬ ЕФЕКТ?
Педагог
Для Дарія: Якщо немає коштів придбати інтерактивні дошки для кожного класу, то найкраще придбати ноутбук, екран і проектор. Тоді можна мультимедіа носити з класу в клас, а цвяхи для кріплення екрана і тумбочку для проектора зробити стаціонарними )))
Олена
Як можна отримати запис вебінару.
Коментувати