З МОН звільнився заступник міністра Олег Дерев’янко

За словами екс-заступника міністра повільні косметичні зміни вже не допоможуть системі освіти

З МОН звільнився заступник міністра Олег Дерев’янко

Заступник міністра освіти і науки Олег Дерев’янко ухвалив рішення про звільнення з посади. Про це він повідомив у своєму Facebook.

«Сьогодні написав заяву про звільнення з посади заступника міністра освіти і науки. Тому що посада (будь-яка) заради посади і статусу мене не цікавить. Цікавить діяльність на користь суспільства і результат», - зазначив Дерев’янко.

Він також зазначив, що косметичні зміни вже не допоможуть ані системі освіти, ані державі в цілому.

«Країна потребує швидких і справжніх трансформацій на основі відповідального лідерства, ефективного публічного управління і нульової толерантності до корупції, а не повільних косметичних змін, які вже не допоможуть ані системі освіти, ані державі в цілому. За умов, які склалися, буду поки що більш корисним для країни в громадський діяльності і соціальному підприємництві. Слава Україні!», - написав Олег Дерев’янко.

Як відомо, Дерев’янко є громадським і культурним діячем, співорганізатором багатьох освітніх і культурних проектів та ініціатив. На посаді заступника міністра освіти і науки – керівника апарату він працював з 11 березня 2015 року.

Освіта.ua
23.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Zinger
Чим даремно отримувати зарплату чесніше залишити таку посаду, особливо, коли не вмієш переборювати труднощі.
Sergiy
Я Працюю в освіті і ніколи про такого нечув. Напевно тільки брав зарплату.
покеМОН
Для Sergiy: цікаво, на якому рівні освіти ви працюєте?
Sergiy
Для покемона: ось почув цей пан підписав указ про фізкультуру у ВУЗі, правда не підписав указу про підвищення зарплати. і як вийти із халепи кудт заведена освіта
покеМОН
Для Sergiy: відповідь ви так і не дали на питання. А по міністру - вже той факт, що написав заяву багато чого говорить за людину. Ну звісно, якщо її не убрали з певних причин)
Коментувати
покеМОН
Виявляється є ще порядні люди у нашій владі. Точніше були... Бо навіть вони, маючи в руках певні важелі управління не можуть нічого змінити