УЦОЯО шукає керівника ІТ-напряму

В УЦОЯО запрошують фахівця на заміщення посади начальника відділу збору та обробки інформації

УЦОЯО шукає керівника ІТ-напряму

Український центр оцінювання якості освіти запрошує фахівця на заміщення посади начальника відділу збору та обробки інформації. Відповідне повідомлення опубліковано на сторінці Центру у Facebook.

Кандидат на посаду повинен мати вищу технічну або інженерно-економічну освіту, досвід роботи у галузі обробки інформації, володіти основами організації технічного обслуговування та ремонту електронно-обчислювальної техніки, навичками розробки системних і прикладних програм, мати досвід управління проектами у ІТ сфері тощо.

До обов’язків фахівця, який буде працювати на посаді начальника відділу збору та обробки інформації УЦОЯО, включено організацію збору, автоматизовану обробку та зберігання інформаційних даних необхідних для проведення ЗНО, складання графіків обробки поточних даних, розробку нормативів щодо використання обчислювальних ресурсів.

Також фахівець має надавати методичну допомогу операційному персоналу, брати участь у створенні, впровадженні та підтримці програмних засобів, необхідних для автоматизації роботи Центру та його відділів тощо.

Зацікавлені особи можуть звертатися за телефоном (044) 486-09-67 або по e-mail: org@testportal.com.ua.

Освіта.ua
28.10.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леонідович
Зацікавлені особи можуть звертатися за телефоном 03 (там вас вилікують)
vadim
Посмешили :)))))))))))))))))))) А зарплата, поди, еще целых 2000 грн Очередь из ИТ-шников будет километровая стоять. А учитывая, что предыдущего еще и "органы" заели.... Вообще, развлекуха....
Валентин
Пусть сынок того прокурора, который выжил старого айтишника, поработает на этом месте. Чтобы в следующий раз прокурор знал, что не он в этой жизни главный.
Местный
Поглумились над ІТ-шниками этим объявлением))))
out
А хто тут кричав, що працівникм УЦАЯА гребуть лопатою гроші? Вперед! Звільнилося місце! Матимете можливість дітям поважних людей підправити бал (звичайно, не за спасибі). Ото вже заживете. Тролівська зарплата, це просто насмішка над перспективою.
1
На таку зарплату та усі перераховані вимоги піде тільки той ІТ-шник, який взагалі нічого робити не вміє. Навіть першокурсники не перевантажуючись фрілансом заробляють набагато більше
Треба, а немає
Ті хто це все перераховане вміє робити вже давно за кордоном, або у фірмах із людською зарплатою
писарь
так чмырили центр зно, только ленивый не пнул, теперь оказывается никто за такие деньги не хочет поработать на благо будущего поколения
Влад
Для писарь:+100%
Коментувати
Сергей Лимонов
https://www.youtube.com/watch?v=zPZm51So96w правда про нас : Порошенко і Яценюк- ось правда життя
Сергей Лимонов
ставка -1900 грн !при такій відповідальності-охосчих-море!
Інна
Якщо хтось і зацікавиться пропозицією, то лише той, хто не розуміє, про яку ситуацію йде мова, і в яку каку треба вступити.
Коментувати