Квіт: ГПУ не буде затримувати директора УЦОЯО

Обшуки в Українському центрі оцінювання якості освіти відбуваються за рішенням Печерського суду

Квіт: ГПУ не буде затримувати директора УЦОЯО

Міністр освіти і науки Сергій Квіт заперечив спроби затримання директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука. Про це він заявив у коментарі РБК-Україна.

"Я знаю, що нікого не затримують. Наші колеги туди їздили, дивилися - і нікого не затримують. Це відбувається за рішенням Печерського суду. Ми не маємо жодних конкретних фактів. Ми знаємо, що було таке рішення суду і відбуваються обшуки в самому центрі", - заявив Квіт.

Він також спростував інформацію про можливе затримання директора УЦОЯО Ігоря Лікарчука.

"Ні, це не відповідає дійсності. Наші колеги були там, в Українському центрі і запитували у правоохоронців - і вони сказали, що ні", - підкреслив міністр.

Як відомо, 21 липня генпрокурор Віктор Шокін заявив, що ГПУ встановила порушення в діях високопосадовців УЦОЯО Міносвіти і проводить операцію по їх затриманню.

Освіта.ua
21.07.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
о языках (для Ольга)
а даже если и есть специалист, но в классе детки слабенькие, а их держать надо. А как удержишь, если работать по серьёзным заданиям. Вот и оставляет человек сильного ребёнка сам на сам с упражнениями, изредка подходя и исправляя. А ВСЁ внимание на слабых детей. Ну это чтоы орать поменьше. Вот так и выходит, что мог бы, да заложник ситуации человек. Да, с такими учителя после уроков работают. Но автобус приезжает, и забирает детей сразу после 7 урока. А если у человчка 7 уроков? Вот вам и заложники. Был бы хотя бы свой, школьный, автобус. Так, чтобы ДИРЕКТОР им распоряждался.
для надія євгенівна
стыдомырница. А если Ваш ребёнок прочитает Вами написанное, да всплывёт оно ей в голове во время выполнения фляка (или ещё чего), и ЧТО? Да НЕт у Вас дочери КМСа, поскольку у ТАКИХ родителей КМСы быть не могут.Вам хочется ребёнка-разрядника? Так сперва следует самой стремиться к чему бы то ни было, а не гадость на екран лить. Это же и изо рта такая же гадость льётся. А ребёнок то слушает. Не способен ребёнок с ТАКИМ в голове выступать по КМСам. Нонсенс.
Сергей Лимонов
За шкірку і в СІЗО- падлюк продажніх! Лікарчук- нікчемний совковий чиновник!
Сергей Лимонов
Лікарчук довів що має "комашиний інтелект але слонячі амбіції" зганьбившись із ЗНО з української мови! Нікчема!
надія євгенівна
Ти,щур інтернетський,уявляєш,що таке кандидат в майстри спорту по худ.Гімнастиці,де монополію має жидівка дерюгіна,ти тести з хімії тримав,ти коли останній раз множив і ділив в стовпчик на папері?Тако:відіжмешся від підлоги разів 10,повправляєшся з математики на папері,а тоді буд,еш тут смердіти про слабеньких українських дітей,які Європа хапає,але які хочуть служити Україні.
Htrc
Для надія євгенівна: Фу, противно читать. Так нормальная женщина-мама не напишет. Скорее всего.тролль-вонючка. А человек прав, если вам сложно готовиться к учебе в ВУЗе, идите в училище, колледж. Университеты должны учить самых лучших, которым несложно...
Коментувати
для надії ЄВГЕнівни та Сергія
Ребята, так если вашим детям аж ТАК сложно, то, возможноим НЕ следует идти в ВУЗ? Ведь там ПАХАТЬ как папа Карло нужно. Что же они у вас слабенькие то такие
надія євгенівна
Вам ще цього року повезло,моя дитина з 4 років сидить в залі(кандидат в майстри з худ.гімнастики),з 7 класу вчить хіміїю і біологію,з 10 ще ходить до репетитора з укр.(800 євро),а тепер я дізнаюся,що ці гниди запровадили ще два обов’язкові іспити.Мені грошей не шкода на репетиторів,я зароблю,мені дитини шкода,її нервів і здоров’я.Чому квіт лобіює гуманітарні предмети(Могилянка - гуманітарний ВУз),бо він селекціонер,який буде відбирати кращих з кращих,щоб потім посадити нам на шию,а як же середнячки,яких по-статистиці найбільше?А не хочете на юрфак,або в Могилянку здавати фізику,чи хімію,пан квітолікарчук,чи боїтесь,що не порахуєте без калькулятора за відведений вами час.Побійтеся Бога,нелюди,це ж наші стражденні українські діти.
Сергій
Для надія євгенівна: ходите до репетиторів,платите 800 євро, а не задумувались чому? Тому що мотивація до діяльності у вчителів = 0 (тобто не нулю, а 50 тих самих євро на місяць). І хто нині йде в педагогічні вузи - ті хто ледь-ледь здає те саме ЗНО. В майбутньому ситуація буде ще гіршою. А ідею з 5 ЗНО, які доведеться здавати більшості учнів, я теж категорично не підтримую - тут ми солідарні. Цього року у самого син абітурієнт здавав 4 ЗНО, і для того щоб отримати результат пристойний, довелось попахати добряче і вдень, і вночі (а це не є нормально для здоров’я людини в 17 років).
Ольга
Відповідно до тої ж мотивації у сільській місцевості часто-густо немає фахівця з іноземної мови. І вини недбалого учня тут немає
а даже если и есть специалист,
Для Ольга: но в классе детки слабенькие, а их держать надо. А как удержишь, если работать по серьёзным заданиям. Вот и оставляет человек сильного ребёнка сам на сам с упражнениями, изредка подходя и исправляя. А ВСЁ внимание на слабых детей. Ну это чтоы орать поменьше. Вот так и выходит, что мог бы, да заложник ситуации человек. Да, с такими учителя после уроков работают. Но автобус приезжает, и забирает детей сразу после 7 урока. А если у человчка 7 уроков? Вот вам и заложники. Был бы хотя бы свой, школьный, автобус. Так, чтобы ДИРЕКТОР им распоряждался.
Коментувати
Дістало
Я не знаю, у вас всех там совесть есть, достали всех. Сколько можно говорить о корупции. Что наворотили в этом году с ЗНО ИННОВАЦИИ ваши. Да так всем и надо, всех пересадить и Квит еще заявлеяет: "Порядні люди" ХТО? Багато розпродали сертифікатів? І ще питання: які це такі тяжкі злочини, що не вплинуть на вступну компанію, та все напряму пов’язано. Так, "прості діти", в "елітні вузи" вас не візьмуть "все уже поделено без вас". Дістали ви всі!!! Ця країна зречена з такими як ви: КВІТАМИ, СОВСУНАМИ, ЛІКАРЧУКАМИ....... Діти, беремо речі і валимо, на вас тут всім начхати. Я як мати випускниці і викладач свято вірила в чесність і справедливість ЗНО і вступу, а виявляється ДЕРЕБАН... "Доведеться штовхатись не ліктями, а брати обрізи і всіх по черзі"
Олекса Позняк
Для Дістало: правильно!!!!!!!!!!!!!!!
Сергій
Для Дістало: монолог мамаші, яка не слідкувала за підготовкою своєї дитини до ЗНО.
Коментувати
Кот Афоня
Все ясно. На место Ликарчука уже наметили кого-то своего - друга, кума, щмума... У нас же не умеют красиво расстаться, обязательно с компроматом... Можно недостатки в работе найти, а можно и наркотики в ящике стола у прокурора.
Олекса Позняк
Для Кот Афоня: ты тоже из банды ликарчука-квита? Махинации с базой это недостатки???????? ПОЖИЗНЕННО СКОТИНУ!!!!!!!
Сергій
Для Олекса Позняк: не було там ніяких махінацій. В базі все дуже просто відслідкувати.
Коментувати
Олекса Позняк
А почему не буде?Висловимо пыдозру, нехай тыкають! НА НАРИ ВИРОДКІВ !!!!!!!!